ABD askerleri PKK mezarlığında

Suriye’de petrol bölgelerinde PKK’lılarla devriye atan ABD askerleri, Haseke’de terör örgütünün ‘Xebat Şehitliği’ olarak adlandırdığı mezarlığı ziyaret etti. Derin ilişki, Trump’ın ‘çekiliyoruz’ açıklamasının ardından Pentagon’un Suriye’de PKK ile ilişkileri daha da geliştirdiğini ortaya koydu. Terörist mezarlığında bir süre kalan ABD askerleri, daha sonra bölgeden ayrıldı.

ABD askerleri PKK mezarlığında
ABD askerleri PKK mezarlığında
GİRİŞ 15.11.2019 05:54 GÜNCELLEME 15.11.2019 05:57
Bu Habere 36 Yorum Yapılmış

ABD Başkanı Donald Trump’ın ‘çekiliyoruz’ açıklamasının ardından PKK ile ilişkileri daha da derinleştiren Pentagon, işi teröristlerin mezarlığını ziyarete kadar vardırdı. Haseke’de PKK’lılarla birlikte petrol bölgelerinde devriye atan ABD askerleri, ardından terör örgütünün ‘Xebat Şehitliği’ olarak adlandırdığı mezarlığa gitti. Burada Barış Pınarı Harekâtı’nda etkisiz hale getirilen teröristlerin mezarları başında bir süre kalan ABD askerleri ardından bölgeden ayrıldı.

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 36
 • Müco 8 ay önce Şikayet Et
  Teroriste desdek verende teroristtir onun için adamlar kendi mezarlıklarını geziyorlar çok görmemek lazım kendilarini ne güzel ifşa ediyorlar.
  Cevapla
 • CABAL 8 ay önce Şikayet Et
  gerizekali pkk yandaşları ve pkklılar "şehid" kelimesi İslami bir terim olup, Allah yolunda vatan, millet vb... için kullanılırken siz dinsizlik, gavurluk için yaptığınız şeylerde nefret ettiğiniz dini kelimeyi niye kullanıyorsunuz.
  Cevapla
 • TespiT 8 ay önce Şikayet Et
  yeni gelecek leşler için yer bakıyorlar.
  Cevapla
 • Reis C* 8 ay önce Şikayet Et
  Pkk yı kuran kendileri Pkk Abd nin diğer adı...
  Cevapla
 • Hakan 8 ay önce Şikayet Et
  Bide Sehid yaztirmis utanmadan Terorist yazdircana
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
'Gelinin annesi koronayı gizledi herkese virüs yaydı' iddiasıyla ilgili son dakika açıklaması
İstanbul Sözleşmesi’ni küfürle tartışanlara cevap! 9 yıl sonra sizin amacınız ne?