Sayı giderek artıyor... Ölümcül virüs alarmı!

Çin’in doğusundaki Wuhan kentinde geçen ay ortaya çıkan gizemli virüsün etkilediği kişi sayısının, 45 olarak açıklanan resmi vaka sayısından çok daha yüksek olduğu belirtildi.

GİRİŞ 19.01.2020 08:20 GÜNCELLEME 19.01.2020 10:07
Bu Habere 22 Yorum Yapılmış

Tayland’da iki, Japonya’da ise 1 vakaya rastlanırken, İngiliz uzmanlara göre bu sayı 1700’e ulaşmış durumda. Çin’de gizemli virüsün yol açtığı solunum hastalığı yüzünden gerçekleşen ikinci ölümün ardından, ABD havalimanlarının Çin’den gelen yolcuları sağlık taramasından geçirmeye hazırlandığı bildirildi.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından “2019-nCoV” adı verilen virüse ilk kez Çin’in orta kesimindeki Hubei vilayetinin merkezi Wuhan kentinde rastlanmıştı. Çin’de ay takvimine göre gelecek hafta yeni yıla girilecek ve yeni yılla birlikte başlayacak Bahar Bayramı’nda yaşanacak yoğun seyahat sürecinde salgının yayılmasından endişe ediliyor.

 

 

ETİKETLER
çin
YAZDIR
YORUMLAR 22
 • Misafir 9 ay önce Şikayet Et
  AKLINUZDA BULUNSUN Dünyada ölümcül bir virüs salgını olursa bu virüsü kapmış olan birkaç kişi ABD, İngiltere, Fransa, İsviçre, ve israilin başkentlerine gönderilirse, en kısa sürede bu hastalığın ilacı bulunur ve salgın ortadan kalkar.
  Cevapla
 • Isim isim 9 ay önce Şikayet Et
  Seninde aklında bulunsun 12 aile dünya nüfusunun fazla olduğunun sikayetindeler sitedeki savaş tüm savaşlar dünya nufuslarinin azalmasını istedikleri içindir veled
  Cevapla
 • hakan 9 ay önce Şikayet Et
  Buldukları her şeyi yiyorlar. Yine kim bilir hangi pisliği yediler de onun sancısını çekiyorlar...
  Cevapla
 • Misafir 9 ay önce Şikayet Et
  Helal haram demeden her şeyi yiyorlar onların taşıdığı virüsleri ve genleri de kendi vücutlarına sokuyorlar. Ondan sonra da herkese bulaştırıyorlar.
  Cevapla
 • Ahmet 9 ay önce Şikayet Et
  Doğu Türkistan’ın ahı çıkar inşallah beter olsun o yamyamlar. Köpek festivali var diye köpekleri diri diri yakıyorlar yakmadıkalarını da dayaktan, sopadan öldürüp yiyorlar. Köpek balıklarının yüzgeçlerini kesip tekrar okyanusa bırakıyorlar niye ? bir tas çorba için. Şimdi kimse kalkıp buda onların medeniyeti omların kültürü demesin bu ne medeniyet nede kültür vahşiliktir bu vahşilik
  Cevapla
 • Yahudi 9 ay önce Şikayet Et
  Tam Yahudi işi ha
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika: Bilim Kurulu yeni önlemler için sinyali verdi
İşte teröristlerin Amanoslar'a geldiği paramotor