Azerbaycan üzerinden İHA oyunu ortaya çıktı! Ermenistan fena yakalandı

Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki gerilim sürerken; Erivan yönetiminin "Düşürdüm" dediği Azerbaycan'a ait İHA fotoğrafları sahte çıktı. İHA fotoğraflarının 2014 yılında Afganistan'da çekildiği ve photoshop programı yardımıyla üzerinde oynanarak, Azerbaycan İHA'sı olarak servis edildiği belirlendi.

GİRİŞ 16.07.2020 13:47 GÜNCELLEME 16.07.2020 13:47
Bu Habere 19 Yorum Yapılmış

Azernews'in haberine göre; Ermenistan tarafından internet ortamında çevrimiçi yayınlanan İHA fotoğraflarının 2014 yılında Afganistan'da çekildiği ve photoshop programı yardımıyla üzerinde oynanarak, Azerbaycan İHA'sı olarak servis edildiği dikkat çekti.

 

Azerbaycan Savunma Bakanlığı Albay Vagif Dargahli, Azerbaycan Ordusunun birliklerine ait tüm İHA'ların hizmette olduğunu ve hiçbirinin Ermenistan tarafından vurulmadığını söyledi.

Bakanlık ayrıca vatandaşlardan doğrulanmamış bilgilere inanmamalarını veya bu bilgileri paylaşmamalarını ve yalnızca resmi olarak yayılan bilgileri takip etmelerini istedi.

YAZDIR
YORUMLAR 19
 • YatandAŞ 11 ay önce Şikayet Et
  Velevki vurdunuz ne yazar gardaslarimiza yenisini yollariz ha biz uretmisiz ha kardeslerimiz uretmis ne farkeder bizim olan onlarin
  Cevapla
 • KELEŞ 34 11 ay önce Şikayet Et
  ordada yine karşımıza RUS ayısı çikar
  Cevapla
 • vatandas 11 ay önce Şikayet Et
  Rusya desteği olmadan Ermeniler adım atamaz.
  Cevapla
 • birisi 11 ay önce Şikayet Et
  İran'daki Azerbaycanlılar ülkelerini neden yönlendiremiyorlar. İran'da destek olsa Rusya mecbur geri adım atar. İran'ın hainliğini hepimiz biliyoruz ama o nüfusun buna gücü yetmeli.
  Cevapla
 • nevizade 11 ay önce Şikayet Et
  ermenilerin bütün hayatları yalan.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İsrail'in aşı hilesi son anda fark edildi! Anlaşmayı iptal ettiler
Son dakika haberleri: HDP binasındaki silahlı saldırının faili Onur Gencer tutuklandı