Kardashian skandallarına devam ediyor! 1 milyon dolar bağışladı..

Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki çatışmaya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı küstah paylaşımla tepki çeken Ermeni asıllı Kim Kardashian, skandallarına bir yenisini daha ekledi. Dağlık Karabağ'ı işgal eden ve çocuki kadın yaşlı ayırt etmeden sivilleri hedef alan Ermenistan'a bağışta bulundu.

Kardashian skandallarına devam ediyor! 1 milyon dolar bağışladı..
Kardashian skandallarına devam ediyor! 1 milyon dolar bağışladı..
GİRİŞ 13.10.2020 00:52 GÜNCELLEME 13.10.2020 01:02
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Azerbaycan ile işgalci Ermenistan arasındaki Dağlık Karabağ gerilimi sürüyor. Ermenistan ateşkese rağmen sivilleri hedef alıyor. Kara propagandalarıyla dünya kamuoyunu etkilemeye çalışan Ermenistan, Azerbaycan topraklarındaki işgalini hiçe sayarak saldırıya uğradığını iddia ediyor.

Ermeni asıllı reality şov yıldızı Kim Kardashian da, Ermenistan'ın işlediği insanlık suçunu görmezden gelerek kara propagandaya maddi ve manevi destek veriyor.

 

 

SİVİLLERİ KATLEDEN ERMENİSTAN'A BAĞIŞ

Ermenistan'ın Azerbaycan tarafından saldırıya uğradığı iftirası ile gündeme gelen Kim Kardashian, Ermenistan Fonu'na 1 milyon dolar bağış yaptı.

SKANDAL SÖZLER

Takipçilerine de bağış çağrısında bulunan Kim Kardashian sosyal medya hesaplarında yayınladığı videoda, "Ermenistan Fonu'nu desteklemeye yönelik yürütülen uluslararası çabaların bir parçası olmaktan gurur duyuyorum." dedi.

ÇOCUK, KADIN, YAŞLI DEMEDEN SİVİLLERİ KATLEDEN ERMENİSTAN'I ÖVDÜ

Aklım ve dualarım oradaki cesur adam, kadın ve çocuklarla. Mesafelerle ayrılsak da sınırların bizim için bir engel olamayacağını ve tüm dünyada hep birlikte tek bir Ermeni ulusu olduğumuzu herkesin hatırlamasını istiyorum."

YAZDIR
YORUMLAR 14
 • Tayfun 9 ay önce Şikayet Et
  yalan. karsiliksiz bir sey yapmaz . isleri gucleri sahtekarlik, yalan dolan
  Cevapla
 • okur 9 ay önce Şikayet Et
  kim ne derse desin bakın neler oluyur ben turan ordusu başka birşey demem birlik ve beraberliğin tam zamanı bu gün azerbaycana yarın bize en yakın zamanda bütün türkmilletine ve bütün müslümanlara
  Cevapla
 • okur 9 ay önce Şikayet Et
  benden azerbaycana 100.000 000 ve canımı bağışlıyorum
  Cevapla
 • Mama _ Tabriz asgeri 9 ay önce Şikayet Et
  Her ne gadar para xerc etselerde Azerbaycan öz yolunda musammem dir ve o allahın izniyle işgal olunmuş topraglri gurtaracag ve bu yolda gaşina her kes çixsa it kimi geberecek kardeşian larda da cesaret var gelsin ler cepheye it kimi olsunler.... Allah Azerbaycan ordusuna yardımcı olsun.
  Cevapla
 • nevizade 9 ay önce Şikayet Et
  senin diline kurban olayım. Rabbim Azebaycanın yardımcısı olsun. Selamlar Tebrize. Selamlar Güney Azerbaycana.
  Cevapla
 • mehmet eskin 9 ay önce Şikayet Et
  ermeni birinin azaerbaycana yardım etmesini beklemek saflıktır onun için türklerde azerilere yardım etsin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Başkan Erdoğan'dan THK hakkındaki iddialara yanıt
MSB görüntüleri paylaştı! Yardımına Mehmetçik yetişti