Melania Trump, herkesten gizledikleri koronavirüs gerçeğini açıkladı

ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi First Lady Melania Trump, geçirdikleri koronavirüs süreciyle ilgili bir yazı kaleme aldı ve 14 yaşındaki oğlu Barron'ın da kendileriyle birlikte koronavirüs salgınına yakalandığını duyurdu.

Melania Trump, herkesten gizledikleri koronavirüs gerçeğini açıkladı
Melania Trump, herkesten gizledikleri koronavirüs gerçeğini açıkladı
GİRİŞ 15.10.2020 08:25 GÜNCELLEME 15.10.2020 08:25
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Geçen haftalarda ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump'ın koronavirüse yakalandığı duyurulurken, ikili geçirdikleri tedavi sürecinden sonra sağlığına kavuştu. Melania Trump, Beyaz Saray internet sitesinde, "Covid 19 ile kişisel tecrübem" başlıklı bir yazı kaleme alarak yaşadıklarını anlattı.

"KORKTUĞUM BAŞIMA GELDİ"

Melania Trump, oğlu Barron'ın da testinin pozitif çıkması ile "korktuğunun başına geldiğini" söyledi. Sonrasındaki süreci, "Şanslıydık ki, o güçlü bir genç çocuk ve semptom göstermedi" diyerek anlattı.

Melania Trump, hastalığı taşıdıklarını öğrenmeleri sonrası, "doğal olarak aklım hemen oğluma gitti" dedi. 14 yaşındaki Barron'ın ilk testinin negatif geldiğini ancak sonrasında yapılan testte sonucun pozitif olduğunu öğrendiklerini söyledi.

"BİRLİKTE VAKİT GEÇİRDİĞİMİZ İÇİN MUTLUYUM"

Barron Trump'ın semptom göstermeden virüsü atlattığını söyleyen First Lady, "Bir anlamda bunu aynı zamanda yaşamış olmaktan ve birlikte vakit geçirip, birbirimizle ilgilenerek geçirdiğimiz için mutluyum" dedi.

"BİR HIZ TRENİ GİBİYDİ"

Melania Trump yazıda, kendi semptomlarına ilişkin de açıklamalarda bulundu. Yaşadığı süreci "Semptomlardan oluşan bir hız treni gibiydi" diye tanımlayan Trump, vücut ağrıları, öksürük ve halsizlik yaşadığını anlattı.

İLAÇ ANLAMINDA DAHA DOĞAL BİR YOL SEÇTİM"

Tedavisi konusunda ise, "İlaç anlamında ben daha doğal bir yol izlemeyi tercih ettim, vitaminler ve sağlıklı gıdalar aldım" dedi. Hastalıkla ilgili kendisini en çok etkileyen şeyin ise "Arkadaşlık, aile, iş ve doğru olduğuna inandığım şeyler hakkında daha dikkatli düşünme fırsatı yakalamak" olarak tanımladı.

Trump, yapabileceği en kısa sürede görevlerine döneceğini de kaydetti.

KAYNAK: BBC TÜRKÇE
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • asddtf 9 ay önce Şikayet Et
    trump öldü
    Cevapla
  • Ttt 9 ay önce Şikayet Et
    Geçmiş olsun melania kardeş
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Orman yangınları sonrası Başkan Erdoğan'dan son dakika açıklaması
Türkiye'de gün gün koronavirüs tablosu vaka ve ölüm sayıları! Son durum