Ermenistan, Serdar Ortaç'tan sonra şimdi de Tarkan'ı 'öldürdü'

Geçtiğimiz günlerde öldürülen Azerbaycan askerlerinin olduğu iddia edilen fotoğraflar arasında popçu Serdar Ortaç'ın fotoğrafına yer vererek bir skandala imza atan Ermenistan Kamu Radyosu, bu kez de Tarkan ve Aras Bulut Iynemli'nin askerlik fotoğraflarını Azerbaycan askeri şeklinde paylaşarak yeni bir skandala daha imza attı.

Ermenistan, Serdar Ortaç'tan sonra şimdi de Tarkan'ı 'öldürdü'
Ermenistan, Serdar Ortaç'tan sonra şimdi de Tarkan'ı 'öldürdü'
GİRİŞ 24.10.2020 13:21 GÜNCELLEME 24.10.2020 17:50
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Geçtiğimiz günlerde Türkçe sitesinde "Öldürülen Azerbaycan askerleri" ve "Güneyde zorlu çarpışmalar devam ediyor" başlıklı haberlerin fotoğraflarında şarkıcı Serdar Ortaç ve oyuncu Kaan Girgin’in fotoğrafı paylaşarak skandala imza atan Ermenistan Kamu Radyosu yayınladığı başka bir Türkçe haberde yeni bir skandala daha imza attı.

 

Ermenistan'dan Serdar Ortaçlı Azerbaycan askeri paylaşımı

TARKAN VE ARAS BULUT İYNEMLİ'NİN FOTOĞRAFLARINI KULLANDILAR

 

Erivan Radyosu olarak da bilinen Ermenistan Kamu Radyosu’nun yeni paylaşımında bu kez Tarkan ve Aras Bulut İynemli fotoğraflarını kullandığı ortaya çıktı.

Tarkan’ın askerlik fotoğrafı sitede, "Bakü askerlerinin yüzde 99’unu kaybetse bile, iktidar uğruna durmayacaktır" haberinde kullanıldı.

TEKNİK YANLIŞLIK

Ermenistan Kamu Radyosu’nun resmi internet sitesi, dün açıklama metni yayınlayarak teknik bir yanlışlık yapıldığını vurguladı: "21 Ekim’de yayımlanan ‘Güneyde zorlu çarpışmalar devam ediyor’ başlıklı makalede, teknik bir yanlış anlaşılma nedeniyle yanlış bir fotoğraf yayımlandı. Fotoğrafın, yayımlanan materyalin içeriğiyle ilgisi olmadığını belirtmek isteriz."

Yapılan açıklamanın ardından aralarında Aras Bulut İynemli’nin de bulunduğu ünlülerin askerlik fotoğrafları başka fotoğraflarla değiştirildi.

YAZDIR
YORUMLAR 3
 • Orhan 1 yıl önce Şikayet Et
  kafayı yemiş bunlar. sonları yaklaştıkça saçmalık düzeyleri yükseliyor.
  Cevapla
 • Samii 1 yıl önce Şikayet Et
  Yok yok bunlar kesin chp ile çalışıyorlar.
  Cevapla
 • dostacısı 1 yıl önce Şikayet Et
  ermenistanın varlığı yanlış teknik olarak
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Türkiye Barolar Birliği'nde skandal görüntüler: DHKP-C marşı söylediler!
İsmail Demir'den MMU açıklaması! 'Rusya ile görüşmeler olabilir'