Trenin ucu bucağı görünmüyor! Tank ve toplar Bakü'ye götürüldü

Azerbaycan ordusu sivil yerleşim yerlerine saldıran Ermenistan ordusuna sahada ağır bir yenilgi yaşatırken, birçok askeri mühimmatı da ele geçirdi. Azerbaycan askerleri ele geçirdikleri tank ve topları trenlere yükleyerek Bakü'ye götürdü. Görüntülerde vagonlara yüklenen onlarca tank dikkatlerden kaçmadı.

GİRİŞ 21.11.2020 21:27 GÜNCELLEME 21.11.2020 21:27
Bu Habere 53 Yorum Yapılmış

Ermenistan'ın 27 Eylül tarihinde Azerbaycan'a saldırmasıyla başlayan çatışmalar 44'üncü gününde son buldu. Azerbaycan ordusu Ermenilere ağır bir yenilgi yaşatırken, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan Rusya ve Azerbaycan liderleriyle anlaşarak Dağlık Karabağ'dan çıkacaklarını bildirdi.

ERMENİLERE AİT MÜHİMMATLAR ELE GEÇİRİLDİ

Çatışmalar boyunca Azerbaycan ordusu yaklaşık olarak 300 yerleşim yerini işgalden kurtarırken, Ermenilere ait birçok askeri mühimmatı da ele geçirdi. Azerbaycan ele geçirdiği mühimmatları kendi bünyesine kazandırırken bu durum Ermenistan'ın savaşı kaybetmesinde de rol oynadı.TANK VE TOPLAR BAKÜ'YE GÖTÜRÜLDÜ

Öte yandan Azerbaycan ele geçirilen tank ve topları ele geçirmek için harekete geçti. Bölgeye tren gönderen Azerbaycan hükümeti tank ve topları bu trenin vagonlarına yükleyerek Bakü'ye götürdü. Görüntülerde onlarca tankın olduğu trenin uzunluğu ise dikkatlerden kaçmadı.

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 53
 • Husam 1 gün önce Şikayet Et
  Hayret haçlıların fazla sesi çıkmadı enteresan şoktayım.
  Cevapla
 • oğuz türkü 1 gün önce Şikayet Et
  Ham madde hazır gerisi ALTAY tankı içim Demi-Çelik fabrikasında eritilmeye kalıyor :D Anamızın ak sütü gibi helal GANİMET malı!.. Şehitler, yavruların, anaların bacıların ahı... Tertemiz en helal mal ganimet malı!
  Cevapla
 • sessiz 1 gün önce Şikayet Et
  bunları aynısını üretmek gerek.yoksa elin verdiği ile iş olmaz.
  Cevapla
 • İbraam 1 gün önce Şikayet Et
  Büyük mevduad görüyorum çelik sanayine.direk potaya ver erisin.
  Cevapla
 • Çaldıran.....1514 1 gün önce Şikayet Et
  İyi bir bakımdan sonra Azerbaycan Ordusuna hayırlı olsun....
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türk gemisine yapılan baskın sonrası çok önemli yorum: Baltayı taşa vurdular
Son dakika haberi: 23 Kasım koronavirüs tablosu! Hasta, ölü sayısı ve son durum açıklandı