Gara şehitlerine gözünü kapatan Fransa PKK'ya özgürlük istedi

Gara’da kanlı terör örgütü PKK'nın13 Türk vatandaşını şehit etmesinin ardından henüz saatler geçmişken, Fransa'dan PKK'yı güzelleyen, özgürlük isteyen paylaşımlar yapılmaya başlandı. Gara'ya gözünü kapatan medya organları terörist başı Abdullah Öcalan'ı manşetlerine taşıdı. La Marseillaise gazetesi örgüte destek vererek ‘özgürlük’ çağrısı yaptı.

Gara şehitlerine gözünü kapatan Fransa PKK'ya özgürlük istedi
Gara şehitlerine gözünü kapatan Fransa PKK'ya özgürlük istedi
GİRİŞ 15.02.2021 11:35 GÜNCELLEME 15.02.2021 11:40
Bu Habere 96 Yorum Yapılmış

Avrupa'nın teröre ve teröristlere yönelik iki yüzlü tutumu devam ediyor. Terör örgütü PKK'nın Gara'da 13 Türk vatandaşını vahşice katletmesinin üzerinden henüz saatler geçmişken, Fransız basınından PKK'ya alçakça bir destek geldi.

Gara'daki şehitlere gözünü kapatan La Marseillaise ve  l’Humanité gazeteleri manşetlerinde PKK güzellemesi yaptı, özgürlük çağrılarında bulundu.

TERÖRİST BAŞINA ÖZGÜRLÜK ÇAĞRISI

Türkiye'nin NATO'daki müttefiki olan Fransa, Gara olayına ilişkin sessiz tutumunu korumaya devam ederken, Fransız basınından PKK'ya çarpıcı bir destek geldi.La Marseillaise isimli gazete örgüte destek veren bir manşete imza attı.

Bugünkü kapağında PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın fotoğrafına yer veren gazete, “Öcalan’a özgürlük” çağrısında bulundu. l’Humanité gazetesinde de "Müzakereler için Öcalan serbest bırakılmalı" ifadeleri kullanıldı.

Türkiye ile müzakere için teröristlerin şart koştuğunu vurgulayan gazete şu küstah sözlere yer verdi: “Öcalan serbest bırakılmalı” 

YORUMLAR 96
 • Osmanlı 3 yıl önce Şikayet Et
  İnşallah o pkk birgün sizinde ülkenizi karıştırır
  Cevapla
 • Kerem 3 yıl önce Şikayet Et
  Kim bölücü başının posterini resmini taşıyıp gösteri yapıyosa resimleri belli türkiyeye girişine izin verilmemeli..!Hangi ülkenin pasaportu ile çıktılar acaba fransaya ?işlerine geldimi tc pasaportu işi bittimi apoculuk..!!!böyle kanı bozuk bu tiplerin.!!!
  Cevapla
 • Destan 3 yıl önce Şikayet Et
  Bati açiklamalari battiğinin habercisi. Gün döner hesap döner.
  Cevapla
 • mülayim 3 yıl önce Şikayet Et
  İtler ürümeye devam ediyor. Bu demektir ki kervan iyi gidiyor.
  Cevapla
 • Tarık 3 yıl önce Şikayet Et
  siz pkkya vurmaya devam edin kimden ses çıkacak bakalım
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Müslüman Amerikalılar, Biden'ın Michigan'daki ön seçimde kaybetmesini istiyor
Fenerbahçe'ye kupada büyük şok! Ankaragücü yarı finalde