Dr. Anthony Fauci'den endişelendiren maske açıklaması!

ABD Ulusal Alerji ve Enfeksiyon Hastalıkları Enstitüsü Direktörü Dr. Anthony Fauci koronavirüs salgınına ilişkin yaptığı değerlendirmede, Amerikan halkının 2022 yılında halen maske takıyor olabileceğini söyledi.

Dr. Anthony Fauci'den endişelendiren maske açıklaması!
Dr. Anthony Fauci'den endişelendiren maske açıklaması!
GİRİŞ 21.02.2021 21:42 GÜNCELLEME 21.02.2021 21:44
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

ABD Ulusal Alerji ve Enfeksiyon Hastalıkları Enstitüsü Direktörü Dr. Anthony Fauci, Amerikan halkının 2022 yılında da maske takma ihtimalinin olduğunu söyledi.

Beyaz Saray Baş Tıbbi Danışmanı Dr. Anthony Fauci, CNN'e verdiği röportajda, koronavirüs salgının gidişatını değerlendirdi. Fauci aşılama oranına bağlı olarak Amerikan halkının 2022 yılında da halen maske takıyor olmasının mümkün olduğunu söyledi.

NORMALLEŞME İÇİN TARİHİ VERDİ

Geçtiğimiz günlerde, pandemi öncesindeki hayata normale ilişkin değerlendirmede bulunan Dr. Fauci, sonbahar aylarıyla birlikte normal hayata geçişin başlayabileceğini söyledi. Bu konuda birçok faktör olduğunu ve bunlar arasında mutasyonun belirleyici olacağını ifade eden Dr. Fauci, gidişatın daha hızlı veya yavaş olmasını etkileyebileceğini söyledi.

Dr. Fauci, "Başkan'ın da söylediği gibi normalleşme yıl sonunda, Noel'de gerçekleşebilir. Ancak hala maske takıyor olabiliriz" dedi.

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Hakkı 1 ay önce Şikayet Et
    pompala korkuyu pompala, aşağılık küreselciler hedeflerine varmak için bütün insanlık teslim olana kadar mücadele ediyor ama biz saftirik halklar ağzımızı açmış onları izliyoruz
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Türkiye'nin ilk Orta Menzilli Füze Motoru TEI-TJ300, dünya rekoru kırdı
Skandal bildiriye imza atan emekli amirallerle ilgili peş peşe son dakika gelişmeleri