Trump'a hacker şoku! Dikkat çeken Erdoğan ve Türkçe mesaj detayı

ABD'nin eski Başkanı Donald Trump'ın internet sitesini ele geçiren Türk hacker grubu RootAyyildiz, ana sayfaya Türkçe bir mesaj ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın videosunu yerleştirdi.

Trump'a hacker şoku! Dikkat çeken Erdoğan ve Türkçe mesaj detayı
Trump'a hacker şoku! Dikkat çeken Erdoğan ve Türkçe mesaj detayı
GİRİŞ 19.10.2021 10:12 GÜNCELLEME 19.10.2021 10:12
Bu Habere 28 Yorum Yapılmış

ABD'nin eski Başkanı Donald Trump, kendisine ait internet sitesinin ele geçirilmesinin şokunu yaşadı.

75 yaşındaki Trump'ın sitesini ele geçirenler Türk hacker grubu RootAyyildiz, siteyi ele geçirdikten sonra giriş sayfasında Türkçe bir mesaj paylaştı.

Mesajda, "Allah'ı unutan, bu yüzden Allah’ın da onlara kendini unutturduğu kimseler gibi olmayın. İşte onlar gerçekten yoldan çıkmışlardır" ifadeleri yer aldı.

Mesajın hemen altında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı bir konuşmaya ait video da yerleştirildi.

KAYNAK: HABER7
YAZDIR
YORUMLAR 28
 • Kaan 1 ay önce Şikayet Et
  Pis kokular var bu işin içinde .çok masum durmuyor.Erdoğan düşmanlığı yaratıyor bu mesaj.
  Cevapla
 • Misafir 1 ay önce Şikayet Et
  Aynen bunu yapan kesin kendini bilmez Türk düşmanları yaoar böyle boş işlerle uğraşıp Türk düşmanı yaratıyor lar bunları bire an önce Gerçek milli Türk hackerlar bulmalı
  Cevapla
 • Vatandaş 1 ay önce Şikayet Et
  Trump'ın bir sonraki seçimi kazanacağını Bidencileri ezip geçeceğini anlayan sapkın küreselci satanistler şimdiden Trump'a Türkiyeyi terörist gibi göstermek için sahte hackler yapıp böyle aptalca şeyleri sahneliyorlar.
  Cevapla
 • Hayda 1 ay önce Şikayet Et
  Türk hacker isine benzemiyor, neden Turk bayrağı yok??? Daha çok Tayyip Erdogani bir yerlere baglamaya, algı oluşturmaya yönelik hareket gibi. Bir bakın, ilk bakışta ne düşünüyorsunuz, yazıyı okumamış olsanız, ne düşünürdünüz, anlarsınız olayı.
  Cevapla
 • ahmet 1 ay önce Şikayet Et
  bunlar yeni bri grup galiba, isimlerini duyurmak için yapmışlar. bildiğimiz ayyıldız tim değil bunlar, biraz daha islama yakın bir grup olmalı. inşallah daha da gelişirler. Fakat böyle web sayfası hacklemekle bişey olmaz. gerçek hackerlar yaptıkarını aylar sonra farkedilir , hatta ne kadar zarar verdikleri aylar sonra anlaşılır.
  Cevapla
 • Ali 1 ay önce Şikayet Et
  Burada sanki ters köşe var. Yani anladığımız şey değil, mesaj kime. Her takke takan sakal bırakıp cüppe giyen müslüman değildir, Unutmayın
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Her şeyin başladığı yerde Erdoğan coşkusu!
Resmi Gazete'de yayımlandı! 'Made in Turkey' ibaresi kaldırıldı