ABD ve Fransa'da bomba alarmı!

ABD Sağlık Bakanlığındaki "bomba tehdidi" nedeniyle ABD Kongresine çıkan birçok cadde ve sokağın trafiğe kapatıldığı ve güvenlik önlemlerinin alındığı bildirildi. Paris'te ise Gare du Nord Tren İstasyonu, bomba ihbarı üzerine boşaltıldı.

ABD ve Fransa'da bomba alarmı!
ABD ve Fransa'da bomba alarmı!
GİRİŞ 27.10.2021 19:19 GÜNCELLEME 27.10.2021 22:05
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

 ABD Sağlık Bakanlığındaki "bomba tehdidi" nedeniyle başkent Washington DC'de ABD Kongresine çıkan birçok cadde ve sokağın trafiğe kapatıldığı ve güvenlik önlemlerinin alındığı bildirildi.

Washington DC Polisi, Kongre Binası yakınlarındaki Sağlık ve İnsani Hizmetler Bakanlığındaki bomba tehdidi nedeniyle alarma geçti.

İhbar nedeniyle ABD Kongresine çıkan birçok cadde ve sokak trafiğe kapatılırken, Kongre ve bakanlık çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Güvenlik güçlerinin olay yerindeki incelemesi sürüyor.

Fransa'nın başkenti Paris'teki Gare du Nord Tren İstasyonu'nun, bomba ihbarı üzerine boşaltıldığı bildirildi. Fransız polisi, şüpheli bavulun bulunmasının ardından Paris'teki Gare du Nord Tren İstasyonunu'nu tahliye etti.

Tahliyenin, bu durumlar için tasarlanmış güvenlik prosedürlerine uygun olarak yerel saatle 15.45 civarında gerçekleştiği bildirildi.

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Vakum 1 ay önce Şikayet Et
  Naziler 1933 de alman parlamento binası Reichstag 'ı yakıp suçu komünistlerin üstüne yıkmışlar ve Nazizm Almanya da büyük taraftar kazanmıştı.Bu gün tüm batı ülkelerinde bu gibi provokasyonlarla İslam düşmanlığı kabartılıp köpürtülüyor diri tutuluyor.El kaide,Daeş v.s diye islam düşmanlığı beyinlere kazınıyor.
  Cevapla
 • emn 1 ay önce Şikayet Et
  abd ve fransa yine bir dümen çeviriyor. Allah tuzaklarını başlarına geçirsin.
  Cevapla
 • Ali 1 ay önce Şikayet Et
  Amin. Amin.
  Cevapla
 • 1071 1 ay önce Şikayet Et
  eden bulur.....
  Cevapla
 • E. T 1 ay önce Şikayet Et
  Kim yaptıysa iyi yapmış bu dürzüler yıllardır bizimle uğraşıyorlar, kendi evlerinde de rahat olmamalılar.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Son dakika... Bilim Kurulu sonrası Bakan Koca'dan 5 maddelik açıklama
S&P, Türkiye için büyüme tahminlerini yükseltti