Ukrayna Savunma Bakanlığı: Bayraktar TB2'ler Rusya'ya cephane taşıyan treni imha etti

Ukrayna Savunma Bakanlığı, Rusya'dan yakıt ve cephane taşıyan bir trenin, Bayraktar TB2 SİHA'lar tarafından imha edildiğini duyurdu.

GİRİŞ 26.02.2022 23:20 GÜNCELLEME 26.02.2022 23:21
Bu Habere 219 Yorum Yapılmış

Rusya'nın Ukrayna'yı işgal saldırıları üçüncü gününde devam ederken, her iki taraf da ağır kayıplar yaşadı. Tarafların yaşadığı kayıplara ilişkin sosyal medya ve basın kuruluşlarında çeşitli spekülasyonlar dolaşırken, Ukrayna Savunma Bakanlığı'ndan çarpıcı bir açıklama yapıldı.

Ukrayna Bayraktar TB2 SİHA ile Rus konvoylarını vurduğu iddia etti! İşte o görüntülerUkrayna Bayraktar TB2 SİHA ile Rus konvoylarını vurduğu iddia etti! İşte o görüntüler

"BAYRAKTAR TB2'LER İHMA ETTİ"

Bakanlık, Rusya'dan Ukrayna'daki işgalci güçlere yakıt ve cephane taşıyan bir trenin, Bayraktar TB2 SİHA'lar tarafından imha edildiğini duyurdu.

YORUMLAR 219
 • Sami 9 ay önce Şikayet Et
  Savaşı durdurun...o KADAR
  Cevapla
 • vay be arkadaş 9 ay önce Şikayet Et
  ilkokul5 sınıftan itibaren her çocuğa iha ve siha verilmeli diyelim bir sınıf 20 kişimi 10 iha 10 siha alarak bunları ömür boyu kullanmalı savaş anında toplu bir kordinasyonda öğretilme ömrü boyunca bunu kullanmalı taki ölüp torununa verene kadar bakın büyük br ordudan bahsediyorum size bayan erkek ayırmadan.
  Cevapla
 • Misafir 9 ay önce Şikayet Et
  Zorunlou ders olmalı böylece bunu çocuklar seve seve Yaparlar hem oyun oynamış olurlar hemde eğitim almış olurlar hemde
  Cevapla
 • Sdk 9 ay önce Şikayet Et
  Çok iyi mütüş fikir tebrikler
  Cevapla
 • vay be arkadaş 9 ay önce Şikayet Et
  bir savaşı ülkenizi savunarak kurtaramazsınız.bir ülke sizesavaş açmış ve toprakalrınıza girmişse onlar nasıl sizin vatandaşlarınızı vurup öldürüyorsa sizde onların başkentlerine bir kaç uçak gönderip başkentlerindeki önemli yerlerini bonbalamalı ve zavallı halklarına bonbayı tattdırmalısınız ki içden de savaşa hayır densin.ukraynanın yapıcağı tek şeyi söylüyroum birkaç uçağa önemli bonba yüklesin ve moskova kremlini yerle bir etsin Putinin ve devletinin binalarını bonbalasın ve moskovanın en kalabalık şehrini vursun bakın savaş 2dk biter.moskovada yaşıyan ukraynalılalr kalaşnikof alın çıkın moskovayı tarayın svaş anında biter
  Cevapla
 • ömer 9 ay önce Şikayet Et
  rus armutmu topluyor savunma silahları var aptalmı onları acıkta bırakacak
  Cevapla
 • Resul Karabayır 9 ay önce Şikayet Et
  Zelenskiy bulunduğu bölgede Kılıçtaroğlu'dur, İmamoğlu'dur. Yöntem yanlış ancak Rusya kendi güvenliği için Ukrayna'da bulunuyor. YPG'ye silah yardımı yapan, başta 15 Temmuz olmak üzere bütün darbelerin destekçisi ABD ve Nato'yu ne çabuk unuttuk.
  Cevapla
 • Oğuzhan Ata 9 ay önce Şikayet Et
  Ukrayna sürekli Rus baskısı altında yaşayamaz bu savaş Ukrayna için egemenlik savaşıdır, bizden de askeri yardım aldılar başka ülkelerden de.nato ya üye olmak ister tabi biz neden vakti zamanında üye olduk keyfimizden olmadık herhalde..zelenskiy benim gözümde zulme boyun eğmedi ve ulusal kahramandır
  Cevapla
 • Dede 9 ay önce Şikayet Et
  Direk kalkan siha üretmeliyiz binaların sığınaklarda saklanır havalimanında pisler vuruluyor uçamiyorlar
  Cevapla
 • Gölge 9 ay önce Şikayet Et
  TB3 gelicek
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Sözleşmeliye kadro! Başkan Erdoğan müjdeyi duyurdu! Son dakika EYT açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye sert mesaj: Tahammül etmek zorunda değiliz