Imran Han 'altı gün veriyorum' deyip duyurdu: 2 milyon insanla tekrar İslamabad'a girerim!

Pakistan'da görevden alınan eski Başbakan Imran Han, milyonlarca destekçisi için toplanma çığlığı haline gelen iddiasını yineledi. Han, Şahbaz Şerif yönetimine yeni seçimleri ilan etmesi için 6 gün süre verdi.

GİRİŞ 29.05.2022 07:03 GÜNCELLEME 29.05.2022 09:15
Bu Habere 84 Yorum Yapılmış

CNN International'ın haberine göre; eski Başbakan, Pakistan'ın ABD'de planlanan "yabancı bir komplo" tarafından kurulan "hainler" tarafından yönetildiğini söyledi.

"2 MİLYON İNSANLA İSLAMABAD'A GİRERİM"

Imran Han, "Bu ithal hükümete yeni seçimler ilan etmesi için altı gün veriyorum. Aksi takdirde 2 milyon insanla tekrar İslamabad'a girerim." açıklamasını yaptı.

ABD'ye ve mevcut Pakistan yönetimine karşı coşkulu destek çığlıkları ve öfke tezahüratları kalabalığın arasında yankılandı.

Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR
YORUMLAR 84
 • Osman 5 gün önce Şikayet Et
  Hatırlarsınız bizde 20 sene önce böyleydik çok şükür şuan bağımsız Türkiye var.Eğer nükleer gücümüzü elde edersek Pakistan, Katar , Kktc , Azerbaycan, Somali gibi müslüman ülkeleri tek bayrak altında birleştircez az kaldı sabırlı olun içimizdeki hainler bundan korkuyor zaten
  Cevapla
 • Vatandaş 1 hafta önce Şikayet Et
  Sakin ve sabırlı olursanız hayrınıza olur ne diyor cenabı Allah namaz ve sabırla Allahtan yardım dileyin..sizde suriye ve diğer arap ülkeleri gibi olmayın eh imrahan..
  Cevapla
 • Cem 1 hafta önce Şikayet Et
  Büyük şeytan abd
  Cevapla
 • Osmanli 1 ay önce Şikayet Et
  Pakistan sinirlarini koruyamiyor el kaide deas diyer orgutler ulkesinde rahatca gezerler once sinirlarini koru devleti yonetirken milletini dusun milletin cogunlugu fakir yoksul sizler ise tahta gecince luks yasama devam edersiniz pakistan hic ilerlemiyor
  Cevapla
 • Mehmet Yucesoy 1 ay önce Şikayet Et
  Bunun en musebbibi su an basta olan Serif, Butto gibi aileler. Imran Han bu iste en temizi ve samimi olani.
  Cevapla
 • Burhan 1 ay önce Şikayet Et
  İnşallah kardeş ülke Pakistan halkı duyarlı bir irade sergileyerek ülke ve halkı zarar görmeden sayın başkan İmran Hana sahip çıkarak yeniden seçilmiş başkanı başa getirirler ve şeytan Abd kaybeder ülke zarar görmeden başkanlarına sahip çıkarlar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bakan Muş ihracat rakamlarını açıkladı: Yeni rekor kırıldı
Bayraktar AKINCI'dan bir ilk daha! LGK-82 (Lazer Güdüm Kiti) ile tam isabet