İsrail Refah'ta yine katliam yaptı

Reuters İsrail tanklarının Refah merkezine ulaştığını bildirdi. Filistin sağlık yetkilileri Refah'ta çadırların olduğu bölgede 21 Filistinlinin şehit edildiğini duyurdu.

GİRİŞ 28.05.2024 16:43 GÜNCELLEME 28.05.2024 17:25
Bu Habere 265 Yorum Yapılmış

Reuters İsrail tanklarının Refah kent merkezine giriş yaptığını duyurdu...

Filistinli kaynaklar, İsrail ordusunun Refah'ta çadırların bulunduğu bölgeye gerçekleştirdiği saldırı sonucu 21 kişinin şehit olduğunu belirtti.

İsrail ordusu, 7 Mayıs'ta, Gazze'nin Refah bölgesine kara saldırısı başlatarak Mısır'la olan sınır kapısının Gazze tarafını ele geçirdiğini duyurmuştu.

İSRAİL UAD KARARINI İHLAL ETMEYE DEVAM EDİYOR

İsrail, Uluslararası Adalet Divanı'nın aldığı tedbir kararına rağmen 26 Mayıs'ta Refah'ta yerinden edilmiş Filistinlilerin çadırlarını bombalamış, saldırıda 23'ü kadın, çocuk ve yaşlı olmak üzere en az 45 Filistinlinin hayatını kaybettiği, 249 Filistinlinin yaralandığı bildirilmişti.

İsrail'in katliam yaptığı Refah'tan korkunç görüntüler geliyorİsrail'in katliam yaptığı Refah'tan korkunç görüntüler geliyor

Çocuklar yanmış kalıntılarda yemek arıyor! Refah'ta kıtlıkÇocuklar yanmış kalıntılarda yemek arıyor! Refah'ta kıtlık

Zeynep Gül Haber7.com - Editör
Haber 7 - Zeynep Gül

Editör Hakkında

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde yüksek lisans yaptı. Meslek hayatına Yeni Şafak’ta başladı. 10 yıl gündem ve dış haberler editörlüğü yaptı. Halen Marmara Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünde doktora öğrenimi görmektedir. Ocak 2023'ten bu yana Haber7.com'da ‘Dış Haberler Editörü’ olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 265
 • Çağlar 3 hafta önce Şikayet Et
  Niye bekliyoruz? Niye sabır ediyoruz? Niye yok etmiyoruz? Buna nasıl dayansın yüreğimiz. Nasıl bekleyelim. Devletim bu konuda yardım etmeli
  Cevapla
 • aaa 3 hafta önce Şikayet Et
  Allah bu kafirleri yok etsin..
  Cevapla
 • İsa 3 hafta önce Şikayet Et
  Artık Hristiyanlar harekete geçmelidir yahudilere karşı, Müslümanların maç derdi var, şampiyonluk küme çıkma düşme yani işi çok.
  Cevapla
 • Abdullah 3 hafta önce Şikayet Et
  Bizim kişisel olarak elimizden ne geliyorsa, Allah 'a katşı tarafımızı safımızı apaçık belli etneliyiz. Dua ve boykota hergün devam.... Ey Yahudi ürünü alan müslümanlar! Bu katliama sizlerde ortaksınız. Bunu da bilin..!
  Cevapla
 • Fatih 3 hafta önce Şikayet Et
  Ne bekliyonuz bu katil israili yok etmek için uyumayın ey müslümanlar para lazımsa toplayın ne gerekiyorsa yapalım.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Şehit Mehmet Ali Horoz'un vasiyeti yerine getirilecek: Ali Erbaş açıkladı
Şaşırtan 'Kassam' iddiası: İsrail dünyaya ilan edecek