Bakan Fidan duyurmuştu! Rusya'dan son dakika Türkiye açıklaması

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Kazakistan'da görüşebileceğini doğruladı.

Bakan Fidan duyurmuştu! Rusya'dan son dakika Türkiye açıklaması
Bakan Fidan duyurmuştu! Rusya'dan son dakika Türkiye açıklaması
GİRİŞ 25.06.2024 00:53 GÜNCELLEME 25.06.2024 00:53
Bu Habere 31 Yorum Yapılmış

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan’ın Rusya Dışişleri Bakanı Vladimir Putin ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında önümüzdeki günlerde Kazakistan’da gerçekleşmesi planlanan Şanghay İşbirliği Örgütü (ŞİÖ) toplantısında bir görüşme planlanabileceğine dair açıklamasından sonra Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov’dan yanıt geldi.

Bakan Fidan duyurmuştu! Rusya'dan son dakika Türkiye açıklaması

'EVET. BÖYLE BİR İMKAN ŞU ANDA DEĞERLENDİRİLİYOR'

Peskov, Rus basınına yaptığı açıklamada bu ihtimali doğrulayarak, "Evet. Böyle bir imkan şu anda değerlendiriliyor" dedi.

Bakan Fidan duyurmuştu! Rusya'dan son dakika Türkiye açıklaması

BAKAN HAKAN FİDAN DUYURMUŞTU

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, katıldığı televizyon programında dev görüşmeye dair yaptığı açıklamada, "Sayın Putin'in Türkiye ziyaretini bekliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın davetleri olmuştu. Onların ve bizim seçim süreci oldu. Önümüzdeki günlerde bu konular oturulur, konuşulur diye düşünüyorum." demişti.

Bakan Fidan duyurmuştu! Rusya'dan son dakika Türkiye açıklaması

KAYNAK: HABER7
Muhammet Arif Güreli Haber7.com - Editör
Haber 7 - Muhammet Arif Güreli

Editör Hakkında

1999 yılında İstanbul'un Ümraniye ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2022 yılında Üsküdar Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden dereceyle mezun oldu. İnternet Haberciliğine ilk olarak üniversite sıralarındayken kurduğu internet haber sitesiyle başladı. Kurduğu sitede, 1 yıl kadar sağlık, spor ve kültür kategorilerinde röportaj, özel haber ve analiz yazıları yazdı. Staj eğitimini ise Haber7.com'da tamamladı. Mezun olduğu 2022 yılından bugüne dek Haber7.com ailesinde başlıca gündem, siyaset, dünya, ekonomi kategorileri olmak üzere birçok özel haber, grafik ve video hazırladı. Hala Haber7.com ailesinde Gündem Editörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.
YORUMLAR 31
 • ismailbey 4 hafta önce Şikayet Et
  rusya eski tarihlerde olduğu gibi güç birliğine sıkışınca girebilirler türkiye olarak konjontürü iyi okuyup temas ve yakınlaşmayı çok iyi değerlendirmeliyiz sonuç ta rus....temkin türk devlet yapısının en büyük şuurudur....
  Cevapla
 • Ali veli konya 4 hafta önce Şikayet Et
  Rusya Zora geldimi amerikayla gizli görüşnelere girip biat ediyor fazla guvenmeyin hiçbirine denge kurmak iyidir
  Cevapla
 • Misafir 4 hafta önce Şikayet Et
  Yaşasin Devlet Yaşasin Hakan Bey Gerçek bir Vatan Sevdalisi
  Cevapla
 • Sakaryali 1 ay önce Şikayet Et
  ABD ve Batı ukraynayi silah ve askeri araç gereç her türlü imkanlarla destekleledigi halde Putin ve Rusya çok başarılı sayılır Putin bu savaşın baslamasinda çok haklı Putin haklı
  Cevapla
 • Kamil 1 ay önce Şikayet Et
  Avrupa Birliğinde bazı çatlak sesler bazen çıkıyor . Fransa , İspanya , İtalya , Macaristan ve Polonya , birlikten ayrılabileceklerini ifade ediyorlar . Bize çatırdayan ve ABD güdümünde olan bir oluşum değil , birbiri ile güçlü dayanışma gösteren , yönetsel gücümüzün olacağı BRICS üyeliği gereklidir .
  Cevapla
 • Kamil 4 hafta önce Şikayet Et
  Dolar Hegemonyasını zayıflatmak , kısa sürede ulaşılabilecek bir hedef değildir . Halihazırda küresel üretim yapan Çin ve Hindistan , Petrol üreten Körfez Araplar kazandığı $ 'dan memnunlar . Önce Batı'yı kendimize muhtaç kılmalıyız . Enerji ve Ticaret koridoru , Endüstriyel Üretim merkezi haline dönüşür , Onları kendimize muhtaç kılarsak , Biat etmez , Kuralları biz belirleriz .
  Cevapla
 • Kamil 4 hafta önce Şikayet Et
  Endüstriyel fabrikaları , özellikle Endüstri 4.0 Yapay Zekalı Robotik kitlesel üretimi , Türkiye'de konuşlandırmadan , BRICS üyesi olmak bize yüksek bir menfaat sağlamaz . Yüksek katmadeğerli üretim , Hammaddelere sahip olmaktan daha avantajlıdır . O fabrikaların tıkır tıkır , Çip , Fiber Kablo , Elektronik Devre Kartı , Kompozit Levha , Elektrik Motoru , Batarya ... üretmesi gerekiyor .
  Cevapla
 • Kamil 4 hafta önce Şikayet Et
  Sayın Tüccar , İkisine de entegre imtiyazlarımız olsa harika olurdu , Biliyorsunuz ki , Dolar Hegemonyasını zayıflatmayı hedefleyen , içinde Rusya ve Çin'in bulunduğu bir birliğe üye olmamız , ABD ve onun güdümündeki Avrupa Birliği tarafından nahoş karşılanır .
  Cevapla
 • Tüccar 4 hafta önce Şikayet Et
  Ikisine de üye olmak en iyisi.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
TBMM'de AK Parti ile DEM Parti milletvekilleri arasında yumruklu kavga çıktı
Mahra'nın annesi Erdoğan'a seslendi: Bana yanlış anlatmışlar, Hakkını helal et uzun adam