Engelliler haftası programı Ataşehir Özel Eğitim Meslek Okulu'nda yapıldı

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Engelliler Haftası etkinlikleri çerçevesinde, Ataşehir Özel Eğitim Meslek Okulu'nda bir program gerçekleştirildi.

Engelliler haftası programı Ataşehir Özel Eğitim Meslek Okulu'nda yapıldı
Engelliler haftası programı Ataşehir Özel Eğitim Meslek Okulu'nda yapıldı
GİRİŞ 14.05.2024 10:40 GÜNCELLEME 14.05.2024 10:41

Ataşehir Özel Eğitim Meslek Okulu'nde düzenlenen programa Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Ömer Faruk Yelkenci, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür, okul ve kurum yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Öğrencilerin sunduğu halk oyunları ve dans gösterilerinin yanı sıra, otizm spektrum bozukluğu olan bir öğrencinin hayatını konu alan pandomim gösterisi de programa renk kattı.

Program, özel eğitimli öğrencilerin atölyelerde ürettikleri eserlerin sergilendiği bir sergi gezisi ile son buldu.

İstanbul genelinde 39 ilçede çeşitli etkinliklerle kutlanan Engelliler Haftası kapsamında, Kartal ve Ataşehir'de 14-15 Mayıs tarihlerinde Özel Eğitim Günleri etkinliği, İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü'nde 16 Mayıs'ta Özel Eğitim Buluşması etkinliği ve ilçelerden katılacak öğrenci ve öğretmenlerle birlikte 17 Mayıs'ta bir akşam yemeği programı düzenlenecek.

Fuat Öner Haber7.com - Sorumlu Müdür/Yayın Koordinatörü
Haber 7 - Fuat Öner

Editör Hakkında

1989 İstanbul doğumlu olan Fuat Öner, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi İnternet Gazeteciliği-Yayıncılığı bölümünden ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Eğitimine Marmara Üniversitesi Sosyal Medya Yönetimi Yüksek Lisans bölümünde devam etmektedir. Medya sektörüne 2008 yılında adım atan Öner, Star TV ve Habertürk gazetelerinde çeşitli görevler üstlenmiştir. 2012 yılında Kanal7 Medya Grubu'na haber editörü katılan Öner, Haber7.com'da ‘Yayın Koordinatörü' olarak görevine devam etmektedir. Ayrıca, evli ve bir çocuk babasıdır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Arda Güler'den Türkiye'yi ayağa kaldıran gol!
Görücüye çıktı! Savaşın seyrini değiştirebilir