İkram ve Ekrem Turizm bir şube daha açtı

“Herkes Umreye Gitsin” projesi kapsamında İkram ve Ekrem Turizm, heyecanla beklenen Başkent Şubesini hizmete açtı.

 İkram ve Ekrem Turizm bir şube daha açtı
İkram ve Ekrem Turizm bir şube daha açtı
GİRİŞ 20.04.2015 09:17 GÜNCELLEME 20.04.2015 12:18

“Ankara’dan umreye gitmenin kolay yolu” sloganıyla başkentlilerin umre ziyaretlerini kolaylaştırmayı amaçlayan İkram ve Ekrem Turizm hizmetlerine başladı.

10 NİSAN’DA Kİ AÇILIŞA KATILIM YOĞUN OLDU

Kocatepe Camii karşısında bunulan şubeye Sanayi-Ticaret Eski Bakanı Ali Coşkun, başta olmak üzere Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Hasan Basri Aktan, TOKİ Başkan Yardımcısı Sami Er, Yargıtay 21. Ceza Dairesi Başkanı Hüseyin Boyrazoğlu, Yargıtay 6. Hukuk dairesi üyesi Kadir Doğan, S.G.K. Daire Başkanı Ahmet Vural ve Ömer Döngeloğlu gibi isimlerin yanı sıra   Ziraat Bankası, Mısır Havayolları, Türk Telekom Bys, gibi kurum ve kuruluşlar da iştirak ettiler. 

İkram ve Ekrem Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özkaymaz açılış konuşmasında misafirlere şu cümlelerle hitap etti. “ Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan, yanımızda olan, olamayan tebriklerini ileten ve çiçekler gönderen gönül dostlarımıza şükranlarımı sunarım. Ankaralı kardeşlerimizin de aramızda olmaları bizleri ayrıca memnun etmiştir. Ankara’ya neden gelmiyorsunuz, hizmetlerinizi burada da yapsanız ne güzel olurdu diyen dostlarımızı dinleyerek 14. şubemizi besmele ve dualarla açıyoruz. Şubemizi açarken buradaki meslektaşlarımıza ve acentelerimize de tecrübelerimizi aktararak, Ankaralıların umre ziyaretlerini daha da kolaylaştırmayı ve hizmetlerimizi buralarda da ilerletmeyi hedefliyoruz.

Şubemizin Ankaralılara hayırlar ve bereketler getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz eder, hepinizi sevgi ve muhabbetlerimle selamlarım.”

Selamlama konuşmasından sonra açılışı Sanayi-Ticaret Eski Bakanı Ali Coşkun, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Hasan Basri Aktan, Maliye Bakanlığı Daire Başkanı Mehmet Vural  İkram ve Ekrem Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özkaymaz, İkram–Ekrem Turizm Genel Müdürü İbrahim Çetin, Halkla ilişkiler müdürü R. Metin Başak, Suudi Arabistan Sorumlusu Ahmet Çakır, İkram-Ekrem Turizm Yöneticileri, Ömer Döngeloğlu ve Emekli Müsteşar Yardımcısı İbrahim Kısacık birlikte gerçekleştirdiler. Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiği açılışta ikramların yanı sıra Umre ve Kudüs turu çekilişi de yapıldı.

 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kuzey Kore'den tatbikat tepkisi: Ağır bir bedel ödeyecekler
Konut kredisi sistemi değişti! Belgeyi getiren muaf olacak