'Tehdit ediliyorum' deyip, ifade verdi

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, terör örgütü DAEŞ'in kendisini ölümle tehdit ettiği gerekçesiyle ifade verdi.

'Tehdit ediliyorum' deyip, ifade verdi
'Tehdit ediliyorum' deyip, ifade verdi
GİRİŞ 08.02.2016 03:22 GÜNCELLEME 08.02.2016 05:00
Bu Habere 15 Yorum Yapılmış

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, terör örgütü IŞİD'in kendisini ölümle tehdit ettiği gerekçesiyle şikayetçi oldu.

Cübbeli Ahmet Hoca adına açılan Instagram hesabından, Cübbeli’nin adliyede avukatıyla birlikte çektirdiği fotoğraf paylaşıldı. Yapılan paylaşımda, ''Cübbeli Ahmet Hocaefendi DAEŞ'in kendisini ölümle tehdit etmesi hakkında açılan dava dosyasıyla alakalı Bakırköy adliyesinde ifade verdi.'' diye yazıldı.

DAEŞ'E ''CEHENNEM KÖPEĞİ'' DEMİŞTİ

Ünlü, terör örgütü DAEŞ için 'cehennem köpekleri' ifadesini kullanmış ve  'görüldüğü yerde katlinin vacip' olduğunu belirtmişti. Bu sözlerinin ardından DAEŞ Cübbeli'yi ölümle tehdit etmişti. 

YORUMLAR 15
 • menekşe 5 yıl önce Şikayet Et
  ALLAHIM cübbeli Ahmed hocamızı korusun amin.
  Cevapla
 • mahmud 5 yıl önce Şikayet Et
  hocamı çok seven biriyim hocamın söyledikleri tevil dir işid olmayada bilir, hocam ne kadar alim olursa olsun bu has kafir zındık dünyada varken böyle tevilleri yüz de yüz doğruymuş gibi konuşması maalesef çok yanlış ellerinden öperim.
  Cevapla
 • Hanzala 5 yıl önce Şikayet Et
  Nerde olursanız olun ölüm size ulaşır. Hatta çok sağlam kalelerde olsanız bile. Onlara bir iyilik erişse: "Bu, Allah katındandır" derler. Bir kötülük dokunsa: "Bu senin tarafındandır" derler. De ki: "Hepsi Allah katındandır." Bu topluluğa ne oluyor da neredeyse hiçbir sözü anlamıyorlar.Nisa78
  Cevapla
 • adalet 5 yıl önce Şikayet Et
  Hocam az bile söylemiş Daeş denen cehennem köpeklerine
  Cevapla
 • şefik 5 yıl önce Şikayet Et
  onu söyleyen hocan değil. peygamber efendimizin hadisinde geçiyor o ifade. hariciler için "cehennem köpekleri" ifadesini kullanıyor..
  Cevapla
 • bergamali_ 5 yıl önce Şikayet Et
  komik olmayın hocamıza bişi yapmak isteyen önce bizi katletmesi lazım oda epey zaman alır
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat oldu
Talep artıyor fiyatlar yüzde 180 artacak! Almanya'dan yeşil geçiş uyarısı