Cübbeli: Hapiste bana mesajları o getiriyordu

Ahmet Mahmut Ünlü, cezaevinde girdiğinde kendisine mesaj getiren kişinin Adil Öksüz olduğunu söyledi.

GİRİŞ 11.08.2016 23:04 GÜNCELLEME 12.08.2016 00:55
Bu Habere 107 Yorum Yapılmış

CNN Türk'e konuşan Ahmet Mahmut Ünlü, cezaevinde kendisine devamlı mesajlar gönderildiğini, Gülen'in bu mesajlarını getiren kişinin de Adil Öksüz olduğunu belirtti.

BERAAT ETTİRMELERİNİ İSTEMİŞ

Kendisinin özel yetkili mahkemelerin FETÖ'nün elinde olduğunu bildiğini, hükümetten kendisine herhangi bir temas olmadığını, bunun için FETÖ'den kendisini beraat ettirmelerini istediklerini ancak beraatinin özel yetkili mahkemelerin kaldırılmasının ardından gerçekleştiğini söyledi.

'Dinler arası diyaloğa çatmasaydım bu iş başıma gelmezdi' diyen Cübbeli, kumpası kuranın belli olduğunu ve cezaevindeyken yazdığı mektupların radyodan okunduğunu kaydetti. 

Cübbeli, cemaatinin hakkındaki suçlamalara inanmadığını ancak başta kimsenin ziyaretine gelmediğini belirterek "6 ay sonra bana Gülen şu an aranan Adil Öksüz ile mektup gönderdi" dedi.

GÜLEN'İN KİTABI DOĞRUDAN GETİRİLDİ

Mektup ile beraber elebaşı Gülen'in el yazması kitabının kendisine gönderildiğini kaydeden Cübbeli, cezaevine gelen kitapların kontrol edildiğini ancak Adil Öksüz'ün kitabı doğrudan getirdiğine de dikkat çekti.

 

YORUMLAR 107
 • Terkidünya 6 yıl önce Şikayet Et
  Yüzlerce darbeciyi yakala.binlerce insanı da bunlarla ilişkili diye açığa al.Bahsi geçen adamı ifadesini alıp serbest bırak. Sonra da onun üzerinden medyada senaryolar dolaşsın.Gizemli adam olsun. Olacak iş mi bu.
  Cevapla
 • millet 6 yıl önce Şikayet Et
  hoca hakkın mahremiyet kurallarını uygulamaya çalışıyorsiz ona tedirgin olma diyorsunuz . siz nekadarda özgüven içindesiniz.utanmasanız biz seni koruruz diyeceksiniz.hocalığına saygınız yok bari konuğunuza saygınız olsun.
  Cevapla
 • Coskun 6 yıl önce Şikayet Et
  bunlarin beyinleri yikanmis tekrar rehabilite olmalari imkansiz
  Cevapla
 • Misafir 6 yıl önce Şikayet Et
  Herkes açık , şeffaf, şaibesiz olsun. Para işlerine bulaşan, "karı" işleri kendisine bulaşan, kisvesini öne alıp içindekini saklayan Ortalıktan çekilsin. "Cübbeli" ne demek. Boşlukalrı doldurmaya çalışan cemaat, tarikat, laik, kapıtalist antikapitalist takiyecileri istemiyoruz. Ümmeti olduğumuz. Habibi kibriya yetete. Allah bize yeter.
  Cevapla
 • metiz 6 yıl önce Şikayet Et
  Sen kasetin konusundan haber ver hoca, yüreğin yetiyorsa tabi..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bakan Akar: Mersin'deki saldırı Suriye'de organize edildi
Yeni sosyal destek yardım paketi açıklandı! Ödemelerde de artış...İşte detaylar