Melih Gökçek son anketi paylaştı! Evet oyları rekora koşuyor

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek elindeki son seçim anketini paylaştı. 10 bin 600 kişinin katıldığı ankette "Evet" oyları rekora koşuyor.

Melih Gökçek son anketi paylaştı! Evet oyları rekora koşuyor
Melih Gökçek son anketi paylaştı! Evet oyları rekora koşuyor
GİRİŞ 13.04.2017 10:16 GÜNCELLEME 13.04.2017 10:16
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkent'te daha güçlü bir Türkiye için yapılacak olan 16 Nisan Anayasa değişikliği referandumuna ilişkin yapılan son anket sonuçlarını açıkladı.

Gökçek, 10 bin 600 kişinin katıldığı son anketinde "evet" oylarının yüzde 58,64'e yükseldiğini belirtti.

TWITTER'DAN PAYLAŞTI

Türkiye'deki yerel ve genel seçimler başta olmak üzere referandumlara ilişkin düzenlediği anketlerle sonuçlara en yakın tahminleri yapan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, 16 Nisan referandum sonucuna ilişkin de yaptırdığı son anketi Twitter hesabından takipçileriyle paylaştı.

YÜZDE 58.64 ÇIKTI

Gökçek, anket sonuçlarına ilişkin, "Ankara'da dün yaptığımız 10 bin 600 kişilik anket sonuçları: 'Evet' 58.64, 'hayır' 41.36 not edin bir kenara. İnşallah seçimden sonra görüşürüz" paylaşımını yaptı.

YORUMLAR 10
 • Ali 3 yıl önce Şikayet Et
  Al benden de O kadar(60-65 arası İnşaallah). Aslında; Halkımızı tamamen özgür bıraksalar %70leri bulur fikrindeyim. Maalesef Çıkarcılar, Yalan-Dolancılar, Şantajcılar, Vatandaşlarımızı Korkutmaya ve Sindirmeye ÇALIŞANLAR etrafta kol geziyor. Ancak biz şunu biliyoruzki: TERÖR örgütleri/Yalan-Dolancı ve Çıkarcıların dediği değil; "Allah cc. Dediği Olur" HERZAMAN.
  Cevapla
 • Nurullah19 3 yıl önce Şikayet Et
  Bu halk oylaması sıradan bir oylama değil,gezilerin 15 temmuzların.derindevlet yapılanmalarının olamıyacağı başörtülü kızlarımızın artık gözyaşı dökmüyeceği günlerin olduğu bir türkiye özlemi olacak inşaallah saygın milletimizin iradesiyle % 70 olacaktır
  Cevapla
 • benden 3 yıl önce Şikayet Et
  evet de çıksa %52/54.hayı rda çıksa%52/54.
  Cevapla
 • ismail 3 yıl önce Şikayet Et
  bir yurum de benden yüzde 65 diyorum
  Cevapla
 • Tahmin 3 yıl önce Şikayet Et
  Evet %59_61 arası gerisi boş teneke
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türkiye'de gün gün koronavirüs tablosu vaka ve ölüm sayıları! Son durum
Selvi'den çok çarpıcı Muharrem İnce anekdoktları: Anket bile yaptırmış