İstanbul'un göbeğinde kahreden görüntü!

Mecidiyeköy’de “bonzai” diye tabir edilen sentetik uyuşturucu maddenin etkisindeki genç, kaldırımda yürüdüğü esnada dengesini kaybederek yola düştü.

İstanbul'un göbeğinde kahreden görüntü!
İstanbul'un göbeğinde kahreden görüntü!
GİRİŞ 09.05.2017 10:17 GÜNCELLEME 09.05.2017 10:17
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Şişli Mecidiyeköy’de güpegündüz uyuşturucu madde kullanan bir gencin içler acısı hali kameralara yansıdı. E-5 Karayolu’nun hemen yanı başında “bonzai” diye tabir edilen sentetik uyuşturucu madde kullandığı öğrenilen bir genç, kaldırımdaki vatandaşların arasından bir süre yürüdü. Uyuşturucu maddenin etkisiyle dengesiz bir şekilde yürüyen genç, kısa süre sonra dengesini kaybederek yola düştü.

Yola düşen genci, o esnada seyir halinde olan taksi şoförü fark etti. Hemen direksiyonu kıran şoför yoluna devam ederken, kaldırımdan yürüyen vatandaşlar gence yardım etti. Onu yoldan kaldırıma çıkartan vatandaşlar, gençlerin bulunduğu bu duruma adeta isyan etti.

“Bonzai çekmiş zavallı çocuk, bunlara yazık günah ya”

Genci kaldıran Nevzat Yiğit, “Bonzai çekmiş zavallı çocuk, bunlara yazık günah ya. Bu nedir nereye gidiyoruz, şu hale bakın. Çocuğu bir görseniz gencecik, boylu poslu, bunlar hep sıkıntı başka hiçbir şey değil” dedi. Süleyman Yabanoğlu ise, “Çok sıkıntı, özellikle akşamlar metrobüs eve giderken insanlar tedirgin oluyor. Bonzai içen olduğu gibi metrobüsün içerisinde uyuyor. Az önce kurtarmasaydık araç çarpabilirdi. Sürekli duyarlılık gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 5
 • Misafir 5 yıl önce Şikayet Et
  Devlet isterse yani gerçek ceza verirse bonzai 1 ayda bıçak gibi kesilir önemli olan işi hukuk mukuk vesaire geçiştirmeden alayını satanı yurda getireni gebert bakalım bi Allah ın kulu cesaret edebilir mi nah eder
  Cevapla
 • Sassas 5 yıl önce Şikayet Et
  Bu maddeleri getrinisatanı idam edeceksinki bu görüntülerden kutulasın gerisi bana masal gelir
  Cevapla
 • 12345 5 yıl önce Şikayet Et
  Polis ilgisiz heryerde var sikayet ediyoruz torbacisini icenini ama nafile
  Cevapla
 • Dede 5 yıl önce Şikayet Et
  İşte torunların hali. Bize din anlatarak çocukların beynini yikamayin diyen ilericilerin istediği görüntü. Bunlar bir fırt veya bir dal sigarayla başlar.
  Cevapla
 • feras 5 yıl önce Şikayet Et
  o anda bir aracın altına düşse vah o şöförün haline adam yolunda giderken al başına bela davalarla uğraş dur
  Cevapla
DİĞER HABERLER
CHP’li Böke'den 'barış akademisyenleri' vaadi: Hepsi üniversitelere dönecek!
İşte Türkiye'de satılan elektrikli otomobil fiyatları