FETÖ’den suçlanan ismi savundu… Tehditler yağdırdı

Hürriyet Gazetesi Yazarı Ertuğrul Özkök, bugünkü yazısında FETÖ’den suçlanan Osman Kavala'yı savundu, habercilere tehditler yağdırdı.

FETÖ’den suçlanan ismi savundu… Tehditler yağdırdı
FETÖ’den suçlanan ismi savundu… Tehditler yağdırdı
GİRİŞ 21.10.2017 11:30 GÜNCELLEME 21.10.2017 11:32
Bu Habere 277 Yorum Yapılmış

Kaleme aldığı yazılarla sürekli gündem olan Hürriyet Gazetesi Yazarı Ertuğrul Özkök, bugünkü yazısında alenen tehditler savurdu. FETÖ’den gözaltına alınan bir ‘İş adamına’ sahip çıkan Özkök şahıs ile ilgili manşet atan habercilere tehdit yağdırdı.

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda önceki akşam gözaltına alından işadamı Osman Kavala'ya yönelik suçlamaların 'Anayasal Düzeni Cebir ve Şiddet Kullanarak Değiştirmeye Teşebbüs Etmek' ve 'Cebir Şiddet Kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini Ortadan Kaldırmaya veya Görevini Kısmen veya Tamamen Engellemeye Teşebbüs' olduğu öğrenildi.

ÖZKÖK'TEN TEHDİT: GÜN GELECEK DEVRAN DÖNECEK

Yazısında “Osman Kavala hepsinin manşetinde... Sanki uzun süredir biriktirdikleri bir kinin davasını sürdürüyorlar. O hınçla... “Kızıl Soros” demişler... “Terörün finansörü” demişler... Bakın burada böyle şeylerden canı ve vicdanı çok yanmış bir büyüğünüz olarak söylüyorum... Gün gelecek bu manşetler hepinizin ayağına takılacak... Gün gelecek, devran dönecek... Böyle vicdansız manşetlerde, kendi suretinizi göreceksiniz...” ifadelerini kullanan Özkök’ün FETÖ’den suçlanan bu isme neden böyle can cansiparane kalkan olduğu bazı soruları da beraberinde getirdi.

YAZDIR
YORUMLAR 277
 • Cengiz Y 3 yıl önce Şikayet Et
  Gün gelip devran dönmeden bu şahısların gerekli cezaları görmeleri gerekli.
  Cevapla
 • Aslan 3 yıl önce Şikayet Et
  Devran döndü zaten Özkök . Sen onu bunu bırak. Sıra sana geliyor, bununla kafanı yor üçkağıtcı. Yaptıklarının hesabını vermemek yada sıranı savmak için hedef saptırmaya çalışma.
  Cevapla
 • Paşam123 3 yıl önce Şikayet Et
  Ekip aynı ekip. Anlamıyorlar bir türlü... bitti la bitti devriniz. Bu millet bu ülkede at kokturmanıza rahat lokna yutmanıza engel olacak...
  Cevapla
 • Ersin 3 yıl önce Şikayet Et
  bunamış
  Cevapla
 • Baba61 3 yıl önce Şikayet Et
  Bu gazeteci kılıklıya ne zaman sıra gelecek. En çok bunu bekliyoruz.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
KHK ile görevden alınan FETÖ'cülere böyle sahip çıktı! CHP'li Balaban'dan skandal sözler
Kılıçdaroğlu'nun HDP hamlesinin arkasındaki 6 madde! Akşener buna ne diyecek?