Erdoğan'dan flaş açıklama! Sinyali verdi

Karaman'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, teröristlere gözdağı verdi: Afrin'i, Münbiç'i, Tel Abyad'ı teröristlerden temizleyeceğiz.

Erdoğan'dan flaş açıklama! Sinyali verdi
Erdoğan'dan flaş açıklama! Sinyali verdi
GİRİŞ 17.12.2017 16:47 GÜNCELLEME 17.12.2017 17:39
Bu Habere 132 Yorum Yapılmış

Sınırların teröristlerden arındırılacağını belirten Cumhurbaşkanı, "Afrin'i teröristlerden temizleyeceğiz, Münbiç'i teröristlerden temizleyeceğiz, Tel Abyad'ı, Rasulayn'ı, Kamışlı'yı teröristlerden temizleyeceğiz, Şemdinli'den Yayla Dağı'na kadar tüm sınırlarımızı teröristlerden temizleyeceğiz. Sınırlarımızın dibinde terör yuvaları kurulmasına izin vermeyeceğiz." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde; 

Karaman Anadolu'nun ortasına sıkışıp kalacak bir şehir değildir. Biz geçtiğimiz 15 yılda yaptığımız 12 milyar yatırımla Karaman'ın önünde yeni bir yol açtık. Karaman'da şehircilik devrimi gerçekleştiriyoruz. 

Konya'ya uçakla indiğimiz gibi inşallah Karaman'a da uçakla inebileceğiz. Şehrimize yıllık 2 milyon yolcu kapasiteli havalimanı şuanda ihale sürecinde. Yapılacak havalimanını inşallah 2020 yılında açmayı planlıyoruz.  

Ülkemizin çevremizden yaşanın hadiselerin hiç biri diğerinden bağımsız değildir. Atılan provokatif adımların amacı aynıdır. Bölgedeki bir takım muhteri yönetimlerde bunlara destek veriyor. Biz bu oyunları bozacak adımları birer birer atıyoruz. 

'TERÖRİSTLERDEN TEMİZLEYECEĞİZ'

İslam İşbirliği Teşkilatı toplantısında Kudüs'ü Filistin'in başkenti ilan etme kararı bunlardan biridir. Kemal bey duymamış, Karaman'dan da seslenelim, ey Bay Kemal, Kudüs bizim ruh dünyamızın zaten başkenti. Bir defa fiilen orada bizim görevli olan büyükelçimiz var. Ondan da haberi yok.

Afrin'i teröristlerden temizleyeceğiz, Münbiç'i teröristlerden temizleyeceğiz, Tel Abyad'ı, Rasulayn'ı, Kamışlı'yı teröristlerden temizleyeceğiz, Şemdinli'den Yayla Dağı'na kadar tüm sınırlarımızı teröristlerden temizleyeceğiz. Sınırlarımızın dibinde terör yuvalarının kurulmasına izin vermeyeceğiz.  

'BASAR TEKMEYİ GEÇERİZ'

Suriye'de ve Irak'ta terör oluşumlarına müsaade etmeyeceğiz. Ne pahasına olur olsun karşımıza kim çıkarsa çıksın bu terör oluşumlarını bir bir ezip geçeceğiz. Biz her yapılana eyvallah mı diyeceğiz? Kim önümüze çıkarsa ayağımıza çelme takmaya çalışırsa basar tekmeyi geçeriz.

YORUMLAR 132
 • Musa 3 yıl önce Şikayet Et
  Bu durumda ABD ile yapılan örtülü savaş aleniye dönecek REİS. Galip olan TÜRK milleti olacaktır.
  Cevapla
 • belde 3 yıl önce Şikayet Et
  güneyimize yığınak ve sığınak yapan küresel şeytan ABD ve onun taşeronu terör örgütlerini sonu yakın. çok yakında, bir gün ansızın, gece veya gündüz farketmez küresel şeytan bu şeytani tuzağını bozacağız. her na pahasına olursa olsun. o yerleştirdiğin füzeler bu ülkeyi korkutamazsın. biz bu coğrafyadayız. sizin o gözetlediğiniz ülkemizin bir karış toprağını bile vermeyiz, çiğnetmeyiz. KAHROLSUN BÜYÜK ŞEYTAN ABD, AB VE ONUN TAŞERONLARI
  Cevapla
 • Emirdağlı 3 yıl önce Şikayet Et
  Çabuk olalım ama diyoruz diyoruz yapmıyoruz yılbaşı gecesi reis tam isabetli gevurlar şarap içip sarhoş olunca diyorum
  Cevapla
 • Muhterem 3 yıl önce Şikayet Et
  Gaza bize Zafer Allah'ındır.
  Cevapla
 • murat 3 yıl önce Şikayet Et
  hadi inşallah biran önce temizleyeylim nifak yuvalarını
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Erdoğan'dan son dakika açıklamaları
Son dakika: Milli Eğitim Bakanı Özer "yeni hamlemiz hazır" deyip duyurdu: Dert son bulacak