Erdoğan'ın seçim startını vereceği kent belli oldu

24 Haziran seçimleriyle ilgili “haftaya sahaya iniyorum” diyen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, kampanya startını CHP’nin kalesi sayılan İzmir’den verecek.

Erdoğan'ın seçim startını vereceği kent belli oldu
Erdoğan'ın seçim startını vereceği kent belli oldu
GİRİŞ 20.04.2018 11:05 GÜNCELLEME 20.04.2018 11:57
Bu Habere 13 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Erdoğan, erken seçim kararının alınmasının ardından kampanya sürecine vakit kaybetmeden başlayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu kapsamda ilk olarak Başbakan Binali Yıldırım’la birlikte 28 Nisan’da il kongresi için İzmir’e gidecek. İzmir programı aynı zamanda Erdoğan’ın seçim kampanyasının başlangıcı da sayılacak.

6 MAYIS'TA İSTANBUL'DA

 

 

Erdoğan, 29 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında gideceği Özbekistan ve Güney Kore ziyaretinin ardından kampanya sürecini hızlandıracak.

6 Mayıs’ta şölen havasında yapılacak İstanbul İl Kongresi’nde ise seçimlere dönük projeler ve yol haritasının açıklanması planlanıyor. 

TÜRKİYE'Yİ DOLAŞACAK

Ramazan ayı boyunca yoğun bir gezi trafiği yaşayacak olan Erdoğan’ın bu sürede Bahçeli ile ittifaka uygun şekilde koordinasyon halinde tüm Türkiye’ye dolaşması planlanıyor.

AĞIRLIK BÜYÜKŞEHİRLERDE OLACAK

Erdoğan’ın seçim gezilerinde Doğu ve Güneydoğu illeriyle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlere ağırlık vereceği belirtiliyor.

Erdoğan, 13-15 Mayıs tarihleri arasındaki İngiltere ziyaretinin ardından tamamen seçim kampanyasına yoğunlaşacak. 15 Mayıs’tan sonraki yaklaşık 40 günlük sürede birçok ilin ziyaret edilerek vatandaşla buluşulması planlanıyor.

50 İLDE MİTİNG YAPACAK

Yaklaşık 50 ilde seçim mitingleri yapması planlanan Erdoğan’ın televizyon programları ve halka açık etkinliklere katılacak.

ŞARKILAR AFİŞLER HAZIRLANIYOR

24 Haziran’daki seçimlerde kullanılacak  şarkılar, görseller ve sloganlarla ilgili hazırlıkların ise sürdüğü öğrenildi. Kampanya materyallerinde ittifaka ve yeni sistemin önemine vurgu yapılacak. Sosyal medyanın aktif şekilde kullanılacağı kampanya döneminde kullanılacak mesajlarda “birlik, beraberlik ve kapsayıcılık” öne çıkarılacak.

 

YAZDIR
YORUMLAR 13
 • Serkan BJK 3 yıl önce Şikayet Et
  Yolun açik olsun Allah yar ve yardımcın olsun
  Cevapla
 • EYT MAĞDURU 3 yıl önce Şikayet Et
  haydi reis E Y Tliler hakkında konuşma sırası sende reis biz bağırdık sen konuş meydanlarda E Y T lilerin hakkını iste yüzümüz gülsün
  Cevapla
 • sahap bukyani 3 yıl önce Şikayet Et
  Savaşa ve savunmaya daha çok para aktarılsın.bahçeli ve tayyip güneydoğu ve doğuda teröristleri kazıyacak.Bak daha neler olacak şu seçimi kazanalım.Önce devlet
  Cevapla
 • Cepni Türkmen 3 yıl önce Şikayet Et
  reis izmirden başlıyorsa mutlaka bildiği bir şey var yoksa Diğer illerden girebilirdi
  Cevapla
 • Garmenez 3 yıl önce Şikayet Et
  Dünya Lideri Reis Başkan Olacak Başka Çare Yok
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Yangının ortasında ağlatan telsiz anonsu
CHP'liler yalana öyle kanmış ki Kılıçdaroğlu'na da inanmadılar!