Pensilvanya semalarında ilginç görüntü

Tam 2 yıl önce Türkiye'nin en uzun gecesini yaşanmasının başmimarı FETÖ lideri Gülen'in yaşadığı Pensilvanya semalarından ilginç bir görüntü yansıdı. Gülen'in malikanesinin üstünden geçen uçaklar, 'Gülen'i iade edin' yazılı pankartlar dalgalandırdı.

Pensilvanya semalarında ilginç görüntü
Pensilvanya semalarında ilginç görüntü
GİRİŞ 15.07.2018 21:12 GÜNCELLEME 16.07.2018 02:08
Bu Habere 21 Yorum Yapılmış

15 Temmuz hain darbe girişiminin mimarı FETÖ örgütünün elebaşı Fetullah Gülen'in yaşadığı ABD'nin Pensilvanya eyaletindeki çiftliğin üstünde "Gülen’i iade edin" yazılı pankartlı uçaklar uçuyor.

15 Temmuz darbe girişinin ikinci yılında, teröristbaşı Gülen'in Pensilvanya'daki korunaklı çiftliğinin önünde protesto gösterilerinin düzenlenmesi bekleniyor.

 

 

Türkiye'nin 15 Temmuz'dan sonra ABD’den en önemli talebi FETÖ elebaşı Gülen’in Türkiye'ye iade edilmesi oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, darbe girişiminin ardından ABD yönetiminden Gülen’in iade edilmesini istedi. Bu süreçte Türkiye bir yandan Gülen’in iadesi için ilgili kanıtları ABD makamları ile paylaşırken, diğer yandan da ABD yönetimi ile doğrudan görüşmeler yapmaya başladı.

Adalet Bakanlığı tarafından hazırlanan deliller, toplu şekilde ABD'ye ulaştırılsa da, ABD her defasında Gülen'in iadesini yokuşa sürüyor...

YAZDIR
YORUMLAR 21
 • baskan 2 yıl önce Şikayet Et
  vermezler vermiyeceklerrrrr
  Cevapla
 • Terazi 2 yıl önce Şikayet Et
  Versinler iade ederken zaman ayarlı kalp krizi ilacı, gelsin burda tutuk evinde ölsün, ondan sonra al sana "polis öldürdü", al sana "siyasi cinayete kurban gitti", al sana "şehit oldu", al sana "mağdur", al sana "efsane". Ne gerek var yahu. GETİRİLMESİN GELMESİN. Defolsun gitsin cehennemin dibine oralarda, zaten yaşı gelmiş doksana dayanmış. Cenazesi de gelmesin, gömsünler sevdiği topraklarda.
  Cevapla
 • Harun 2 yıl önce Şikayet Et
  size katiliyorum Vatanimizda yeterince hain var zaten
  Cevapla
 • ramazan 2 yıl önce Şikayet Et
  kimse anlamamış sanırım o bölgedeki halk istemiyor yani amerikan vatandaşları korkuyolar bunun yüzünden o bölgede tedirginlik var suikast falan olur bizide vururlar gibi
  Cevapla
 • çapanoğlu 2 yıl önce Şikayet Et
  Bunu uçuran kim? Amerikan semalarında idareden izinsiz habersiz kuş bile uçuramazlar. Var bunda da bir dümen haydi hayırlısı.
  Cevapla
 • Musa Yavuz 2 yıl önce Şikayet Et
  cevabı basit türk sivil toplum kuruluşları daha yeni uyandı. Türkiye daha yeni harekete geçirebildi kanaatindeyim.
  Cevapla
 • Karaalioglu 2 yıl önce Şikayet Et
  Hea. Amerikan kanunlarını çok biliyorsunuz. Az film seyredin.
  Cevapla
 • asi 2 yıl önce Şikayet Et
  Abd uçakları mı " iade edin" diye yazdı anlamadım..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Biden, ABD Başkanı seçilirse yardımcısının kim olacağını açıkladı! 1915 Olayları detayı
Savunmada son dakika kararları! Türkiye gücüne güç katacak!