Belediye bünyesine ilköğretim mezunu büro memuru, şoför, aşçı alımı! Başvuru...

İnegöl Belediyesi bünyesine en az ilköğretim mezunu olmak kaydı ile farklı kadrolarda memur alımı yapılıyor. Peki hangi kadrolara alım yapılıyor? Başvurular nasıl yapılacak?

Belediye bünyesine ilköğretim mezunu büro memuru, şoför, aşçı alımı! Başvuru...
Belediye bünyesine ilköğretim mezunu büro memuru, şoför, aşçı alımı! Başvuru...
GİRİŞ 04.02.2019 09:24 GÜNCELLEME 04.02.2019 09:24

Devlet Personel başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre, İnegöl Belediyesi bünyesine Aşçı, Büro Memuru, Şoför, İtfaiye şoförü, kamyon şoförü ve yolcu taşımacılığı için şoför alımı yapılıyor. Söz konusu pozisyonlara başvuru yapabilmek için ilköğretim ve ortaöğretim mezunu olmak şartı aranmaktadır. DPB tarafından yayımlanan ilanda ‘’Kurumumuz İnebolu Belediye Başkanlığına alınacak 12 adet Geçici İşçi için, 09 Ağustos 2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Çalışma ve İş Kurumu Kastamonu İl Müdürlüğüne İşgücü talebinde bulunulmuş olup, söz konusu talebimizin 31/01/2019- 04/02/2019 tarihleri arasında yayımlanması talep edilmiştir.’’ ifadelerine yer verilmiştir. İşte detaylar…

 

Belediye Memur Alımı

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

 

Söz konusu 12 adet Geçici İşçi için aranılan şartlar Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından www.iskur.gov.tr internet sitesinde yayımlanacak olup, isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Kısaca İnebolu Belediye Başkanlığı tarafından alınacak personel adaylarından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi şartlar aranmaktadır.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İnebolu Belediye Başkanlığı yukarıda yer alan kadrolar için Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) iş talebinde bulunmuş olup, başvuru işlemleri en geç 04 Şubat 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Muharrem İnce'den olay sözler! Millet İttifakı'yla dalga geçti!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tepki: Deli saçması, başka çıkışı yok!