Doktordan skandal paylaşım! Ağızlarını bulabiliyor musunuz?

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde görev yapan Dr. Pınar Türkoğlu’nun sosyal medya hesabından tedaviye gelen tesettürlü hastalarını, ‘Söyleyecek bir şey bulamıyorum’ notuyla paylaşması tepkilerine neden oldu.

Doktordan skandal paylaşım! Ağızlarını bulabiliyor musunuz?
Doktordan skandal paylaşım! Ağızlarını bulabiliyor musunuz?
GİRİŞ 04.03.2019 15:31 GÜNCELLEME 04.03.2019 15:32
Bu Habere 509 Yorum Yapılmış

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı bölümünde Araştırma Görevlisi olarak görev yapan Dr. Pınar Türkoğlu, kendisine tedavi için gelen hastalarını aşağılayıcı bir ifadeyle İnstagram hesabından paylaştı. ‘Söyleyecek bir söz bulamıyorum’ ifadeleriyle paylaştığı fotoğrafların altına gelen yorumlar ise pes dedirtti. Yaptığı paylaşımla hem hasta haklarını hem insan haklarını hem de doktorların Hipokrat Yemini hiçe sayan Dr. Pınar Türkoğlu’na ise tepkiler çığ gibi büyüyor.

 

 

DR. PINAR TÜRKOĞLU'NUN PAYLAŞIMI

 

 

TAKİPÇİLERİ DE DESTEK VERDİ

Paylaşımıyla insanları giyiminden ve inancından dolayı aşağılayan Dr. Türkoğlu’na ise takipçilerinden destek geldi. Bu olay, bu zihniyetteki insanların iktidara geldiklerinde ne gibi uygulama yapabileceklerini ve ne kadar ileri gidebileceklerini bir kez daha akıllara getirdi.

İşte takipçilerinden gelen yorumlar:

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR 509
 • oraloğlu 1 yıl önce Şikayet Et
  nasihat:bak,ben sana bişey diyeyim.bugördüklerin senin gördüğün gibi değil.bildiklerinde öyle.ahşrettedezebanimelaklar var.gittiğinde onlar sana ağtzlarının neredeolduğu nuöğretirler.şok olacaksın,,,şok müşahade yakinehlinden.
  Cevapla
 • ankaralı 1 yıl önce Şikayet Et
  başınıza taş yağmıyorsa bu hakir gördüğünüz iffet abidesi kardeşlerimiz sayesindedir.Allah sayılarını arttırsın.onlar ülkemizin sigortasıdır sigortayı iptal ederseniz cihazlarınız yanar,eviniz yanar.Medeniyet icabıymış açıp gezmek bedeni,şayet medeniyet bu ise Maymun onlardan da medeni.
  Cevapla
 • abdullah 23 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah fırsat vermesin bunlar tam bir zalim.28 şubat döneminde hastaneleri kamusal alan ilan edip hastaların dahi başlarını açmaya çalışıyorlardı.ne oldu o günler geçti ne geçti elinize koca bir küfür.bu halleri ile geberenler cehennemlik oldular.galip olan Allahtır siz safınıza bakın.küfre destek olanlarda onlardandır kıldığınız namaz sizi kurtaramaz haberiniz olsun.
  Cevapla
 • mertolin 1 yıl önce Şikayet Et
  Nüfusun yüzde 99 u müslüman olan bir ülkede şeriat yoksa böyle durumlar olacaktır elbet, işte bu yüzden şeriat lazım gelir.
  Cevapla
 • MAMİ 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu doktorun bu gün tayini çıkar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Ticaret savaşı farklı bir boyuta taşındı! O uygulama yasaklanıyor
İçişleri Bakanlığı koronavirüs salgınına karşı 81 ilde yeni genelgeyi hayata geçiriyor