Kadın öğretmen küçük öğrencisini böyle dövdü

Bolu'daki bolu bir ilkokulda görevli olan öğretmen G.Y.'nin, tahtaya kaldırdığı 4'üncü sınıf öğrencisinin kulağını çekip, tokat attığı anları, başka öğrenci cep telefonu kamerasıyla kaydetti. G.Y. hakkında, idari soruşturma başlatıldı.

GİRİŞ 10.05.2019 13:52 GÜNCELLEME 10.05.2019 13:58
Bu Habere 118 Yorum Yapılmış

Bolu Sümer Mahallesi'nde bulunan bir ilkokulda sınıf öğretmeni G.Y., 4'üncü sınıfa ders verdiği sırada bir öğrenciyi tahtaya kaldırdı. G.Y., akıllı tahtanın önünde kulağını çektiği öğrenciden sayı saymasını isteyip, "Vallahi döverim" dedi.

 

 

G.Y., daha sonra çocuğa tokat attı. Bu anlar ise sınıftaki başka öğrenci tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Öğrencinin durumu bildirdiği ailesi, okula gelerek, öğretmenden şikayetçi oldu. Görüntüler de kanıt olarak okul müdürüne sunuldu. Öğretmen G.Y., görevine devam ederken, Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü'nce hakkında idari soruşturma başlatıldığı öğrenildi. 

YORUMLAR 118
 • Göktürk 4 ay önce Şikayet Et
  Valla çocuk döven öğretmen değildir.benim çocuğumu döven hayvan bile değildir.kolunu bacağını kırarım.
  Cevapla
 • Memo 1 yıl önce Şikayet Et
  Evde anne baba dövmez, okulda hoca dövmez ondan sonra çocuklar büyüyünce evde annesini, hastanede doktoru, trafikte korna çalanı, evlenince eşini, boşayınca hakimi, sokakta polisi döver. Eğitim ailede başlar, dayak cennetten çıkmadır, kızını dövmeyen dizini döver. Bunlar boşa söylenmiş sözler değil. Dövme, tasvip edilecek bir davranış değil tabiki ama bir koyun sürüsü düşünün bir koyun sürüden ayrılırsa, yoluna sokmak için hafifçe vururlar ki sürüye girsin yoksa sürüden ayrılanı kurt kapar, ama fazla da vurursan bu sefer diğer taraftan kaçar. O yüzden şiddetini ayarlamak önemli.
  Cevapla
 • akıl 1 yıl önce Şikayet Et
  ya hocam çok kötüsün müebbet sana az.çocukları serbest bırak. birbirlerini dövsünler,hiç bir şey yapmasınlar,öğrenmesinler. sen dersini anlat geç öğrenen öğrenir .bir robot ol.çocuğunu soran veliye ;kesin doktor olur bu de.çocuklarına karşı tableti, uyuşturucu olarak veren velilerden ,ben eğitim işlerini eşime bıraktım diyen babalardan, sözümü geçiremiyorum diyen annelerden, çocuğuna TAPAN, çocukla Allah'a şirk koşan (a'raf suresi 189-190) ebeveynlerden fırça yersin yoksa. dayak mı desedim acaba?
  Cevapla
 • furkan 1 yıl önce Şikayet Et
  boş ver hocam be. öğrenmeyen sanayiye gider, kendini paralama bu kadar, bu millete yaranamazsın.
  Cevapla
 • bamsı 1 yıl önce Şikayet Et
  Böyle öğretmenleri sorgusuz sualsiz meslekten atacaksın gözünün yaşına bakmayacaksın. öğretmek için illa dayak mı gerekiyor.aynısını bu kadının çocuguna yapacaksın nasıl kıyameti koparır yazık çok yazıkkk
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Arap dünyası Ayasofya'yı konuşuyor! Dikkat çeken yorumlar
Son dakika: Ayasofya kararı sonrası ilk tepkiler!