Sultanahmet Meydanı'nı savaş alanına çevirdiler

Sultanahmet Meydanı'nda iddialara göre turistlere tur satan iki grup arasında taşlı sopalı kavga çıktı. Polis ekiplerinin güçlükle yatıştırdığı kavga, kameralara yansıdı.

GİRİŞ 12.07.2019 19:34 GÜNCELLEME 12.07.2019 19:35
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

Edinilen bilgilere göre olay Sultanahmet Meydanı'nda saat 15.00 sıralarında yaşandı. İddiaya göre turistlere tur satmaya çalışan iki grup arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü.

 

 

TURİSTLERİN ÖNÜNDE BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Taş ve sopaların kullanıldığı kavga bir vatandaşın cep telefonu kamerasına da yansıdı. Turistleri önünde yaşanan kavgaya hemen polis ekipleri müdahale etti. Grupları yatıştırmaya çalışan polis, çok sayıda kişiyi de gözaltına aldı. 

 

 

KAYNAK: İHA
YAZDIR
YORUMLAR 11
 • Xyz 10 ay önce Şikayet Et
  Bunların hepsi it kopuk takımı bu bölgeden hemen uzaklaştırılması lazım....
  Cevapla
 • Mesitto 10 ay önce Şikayet Et
  Bu karolar her tarafı sardılar hem cahiller hem ahmak hem kaba Türkiye'nin imajını da zedeliyorlar mısırdan frkimiz kalmiyor
  Cevapla
 • misafir 10 ay önce Şikayet Et
  Meydanda onların yanından geçerken ben bile rahatsız oluyorum. Üstelik içlerinden turistleri rahatsız edenlerde oluyor. En baştan düzenli bu işin eğitimini görmüş kişilere fırsat verilmeli. Bu gibi kişilere meydanı yıllarca bıraktıkça kendi mülkleri gibi görüyorlar. Sonra temizlemeye kalksan ortalık savaş alanı.
  Cevapla
 • enes 10 ay önce Şikayet Et
  boşuna dememişler ya devlet başa ya kuzgun leşe.
  Cevapla
 • Halid Bin Velid 10 ay önce Şikayet Et
  Sultan Ahmet Camisi ve meydanı'' turizm'' ile gelen turistlerin fotoğraf peşinde olmaları yüzünden maneviyat gitti. Dünyalık arayanla maneviyat arayan bir o lur mu ? Her yerin bir tarihi var acı var hüzün var sevinç var gözyaşı var tefekkür etmez lazım.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İşte Soner Yalçın'ın kaçak kalesi: CHP'li Beşiktaş Belediyesi göz yumdu
2 Haziran 2020 Günün Önemli Gelişmeleri