Genç kız kabusu yaşadı: Çapada ölüm kalım savaşı

Haliç'te vatandaşların denizde genç bir kız görmesi polisi alarma geçirdi. İskele çapasına tutunarak su yüzeyinde kalan genç kız kurtarıldı.

Genç kız kabusu yaşadı: Çapada ölüm kalım savaşı
Genç kız kabusu yaşadı: Çapada ölüm kalım savaşı
GİRİŞ 24.07.2019 18:38 GÜNCELLEME 24.07.2019 18:41

Haliç’te vatandaşların denizde genç bir kız görmesi üzerine polis ekipleri alarma geçti. İskele çapasına tutunarak su yüzeyinde kalan genç kız vatandaşlar tarafından kurtarıldı. 

 

 

Beyoğlu, Haliç Sahili’nde denizde genç bir kız gören vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine deniz polisi ve sağlık ekipleri sevk edildi. Haliç’te inşa halinde olan bir iskelenin çapasına tutunarak su yüzeyinde durmaya çalışan genç kızın yardımına çevredeki vatandaşlar koştu. Halat uzatılarak sudaki genç kız kurtarıldı, sağlık ekiplerine teslim edildi. Hayati tehlikesi bulunmayan genç kız tedbir amaçlı olarak Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. 

Kurtarılan genç kıza ilk müdahale ambulansta yapıldı.

Genç kızı sudan çıkardıklarını belirten bir vatandaş, "Yüzme bilmeyen biri sahile bu kadar yakın mesafede oturmamalı. Bende o esnada sahil kenarında oturuyordum. Zaman zaman arkasına dönüp çevresini izliyordu. Bir problemi var diye düşündüm. Sonrasına kaşla göz arasında nasıl düştüyse suya arkadaşın koştuğunu gördüm. Sudan çıkarıp ambulansa teslim ettik’’ ifadelerini kullandı. 

 

 

KAYNAK: İHA
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Muharrem İnce'den çok konuşulacak açıklama!
Ali Koç'un yanağından makas aldı!