Eski İYİ Partili açıkladı! 'Gizlice toplantı yapıp...'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in partililerden habersiz HDP ile yeni bir anayasa için görüşme yaptığı iddia edildi.

Eski İYİ Partili açıkladı! 'Gizlice toplantı yapıp...'
Eski İYİ Partili açıkladı! 'Gizlice toplantı yapıp...'
GİRİŞ 26.07.2019 09:38 GÜNCELLEME 26.07.2019 11:09
Bu Habere 38 Yorum Yapılmış

İYİ Parti'de medya ve propagandadan sorumlu eski başkan yardımcısı Adem Taşkaya, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in partililerden habersiz aylar öncesinde HDP ile yeni bir anayasa için çalışma yürüttüğünü öne sürdü.

 

 

24 Haziran seçimlerinden bu yana suların durulmadığı Millet İttifakı'nın ortağı İYİ Parti, yerel seçimlerin ardından yeniden karıştı. İYİ Parti, Türkiye genelinde sadece 19 ilçe belediyesi kazanırken, hiçbir ilde başarı sağlayamadı. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından yoğun tartışmaların yaşandığı İYİ Parti hakkında bu kez medya ve propagandadan sorumlu eski başkan yardımcısı Adem Taşkaya konuştu.

Taşkaya, “CHP, İYİ Parti ve HDP gizlice partililerden habersiz aylar önce bir heyet kurarak yeni bir Anayasa için çalışma yaptılar ve herkesten gizlediler. HDP ile iş çeviren ve arka kapı diplomasisi güden İYİ Partinin Genel Başkanı Meral Akşener bu isimleri kendisi açıklayamaz. Fakat ben açıklıyorum: İYİ Parti’den Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, HDP’den Mithat Sancarve CHP’den İbrahim Özden Kaboğlu” dedi.

 

 

YORUMLAR 38
 • DELULER 10 ay önce Şikayet Et
  Hıh bırakın kendi aralarında devlet kurup devlet yıksınlar anayasa kurup değiştirsinler zavallılar hiçbir zaman devletin başına gelemeyecek oldukları için bırakın kendi bildikleri gibi oynasınlar. Chdpkkip.
  Cevapla
 • OSMAN 10 ay önce Şikayet Et
  Ne beklenir chp ve hdp pkk pyd ile işbirliği yapanlardan
  Cevapla
 • Dumansız 10 ay önce Şikayet Et
  ŞAŞIRDIK MI? Hayır! Ne bekliyorsunuz ki İP ve milletvekillerinden. Tamamı liderleri tarafından dışlanmış, liderlerinin arkasından iş tutmuş kişiler.
  Cevapla
 • velhasıl 10 ay önce Şikayet Et
  Her gün görüşüp konuluyorlar.Artık bunları gizi de yapmıyorlar.Çünkü FETÖCÜ hainler PKK ile kol kola.Piyonları da aynı....
  Cevapla
 • dadaş 10 ay önce Şikayet Et
  bunu iyi partili kendini vatan sever olarak adlandıranlara okutmak lazım
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kahreden kaza! Aselsan mühendisi hayatını kaybetti
Türkiye Çin'in payını kaptı! Paranın akış yönü değişti