Ayşe'nin ölümünde kan donduran detay!

Ankara'da yasak aşk yaşadığı doktorun evinde ölü bulunan anestezi teknikeri Ayşe Karaman'ın arkadaşı korkunç bir iddiada bulundu. Karaman'ın arkadaşı T., "Ayşe bana, doktor Ö.T. tarafından propofole alıştırıldığını anlatmıştı ve Ö.T.’den ayrılmak istediğinde dolaylı olarak tehdit edildiğini söylemişti” dedi.

Ayşe'nin ölümünde kan donduran detay!
Ayşe'nin ölümünde kan donduran detay!
GİRİŞ 05.09.2019 09:41 GÜNCELLEME 05.09.2019 09:55
Bu Habere 13 Yorum Yapılmış

Ankara’da özel bir hastanede anestezi teknikeri olan Ayşe Karaman, 29 Temmuz’da erkek arkadaşı olan anestezi uzmanı doktor Ö.T.’nin evinde ölü bulunmuş, Erkek arkadaşı Ö.T. tutuklanmıştı. Tanık olarak ifade veren Karaman'ın arkadaşı T. genç kadının kendisine Ö.T.'den bunaldığını söylediğini iddia etti. Milliyet'in haberine göre, T.'nin "Ayşe bana, doktor Ö.T. tarafından propofole alıştırıldığını anlatmıştı ve Ö.T.'den ayrılmak istediğinde dolaylı olarak tehdit edildiğini söylemişti" diye ifade verdiği öğrenildi.

 

 

NUMUNELER ADLİ TIPTA

Ankara Adli Tıp Kurumu'nda yapılan incelemede Karaman'ın ölüm nedenine ilişkin bir sonuca varılamadı. Otopsi için alınan örneklerde, ölüme sebebiyet veren propofol ilacı bulunduğu tespit edildi. Ancak kesin sonuca varılamayınca, örneklerin incelenmek için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildiği öğrenildi. Öte yandan Ö.T.'nin tutukluluğuna yönelik yapılan itirazın mahkemece reddedildiği belirtildi.

 

 

OLAY YERİNDE PROPOFOL AMPULÜ BULUNMUŞTU

Savcılık tarafından olay yerinde yapılan incelemede Ayşe Karaman'ın yatağının yanındaki komodinin üzerinde kullanılmış enjektör, propofol ampul ve propofol ilacı içeren enjektör bulunmuştu. "Propofol ilacını ben vermedim" diyen doktor Ö.T. ise ifadesinde, "Ben kendisine ne kadar propofol yaptığını görmedim. Ancak intihar etmesini gerektirir bir durum yoktu. Ben ölümün doz aşımından kaynaklandığını düşünüyorum" demişti.

ETİKETLER
yasak aşk ampül
YAZDIR
YORUMLAR 13
 • belde 8 ay önce Şikayet Et
  önce nefis eğitimi......
  Cevapla
 • Turan 8 ay önce Şikayet Et
  Maneviyat, inanç boşluğu, kötü alışkanlıklar ve kötü sonuçlar.
  Cevapla
 • Misafir 8 ay önce Şikayet Et
  Çok üzüldük
  Cevapla
 • izmir-doğru söyler 8 ay önce Şikayet Et
  okumuşlarda ve çocuklarımızda tek sorun şu 30 yıllık iş hayatı için 20 yıl okul ünv.yüksek lisans ders görüyor sonsuz ahiret hayatı için 1 yıl ilim dersi iman dersi görmüyor yanlış bu
  Cevapla
 • Arife 8 ay önce Şikayet Et
  Gayrimeşru bir muhabbetin neticesi merhametsiz bir düşmanlıktır. Said Nursi Hz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bakan Koca paylaştı, dünyaya örnek olacak! Gece yarısı gururlandıran paylaşım
Eczacıbaşı'ndan Cumhuriyet yazarına ağır suçlama