Metrobüste yürek burkan görüntü

Metrobüste kucağındaki çiçeğe sarılıp uyuyakalan küçük kızın görüntüsü yürekleri burktu. Bir yolcunun kucağında metrobüsten indirilen çocuk polis ekiplerine teslim edildi.

Metrobüste yürek burkan görüntü
Metrobüste yürek burkan görüntü
GİRİŞ 26.09.2019 12:59 GÜNCELLEME 26.09.2019 13:42
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

Zincirlikuyu'dan Beylikdüzü istikametine giden bir metrobüste dün saat 22.00 sıraları. Elinde bir buket çiçek ve poşet olan 10 yaşlarındaki Suriyeli bir kız çocuğu Çağlayan durağında metrobüse bindi. Yaşıtları yarın okula gitmek için sıcak yataklarına girerken sokaklarda çalıştırıldığı tahmin edilen küçük kız günün yorgunluğuyla körük kısmında yere yattı. Burada uyumaya başlayan küçük kızı yerden kaldıran bir yolcu çocuğa kendi yerini verdi. Küçük kız koltukta derin uykuya daldı. Son durağa gelindiğinde küçük kız çocuğu uyanmadı. Güçlükle uyandırılan çocuk için bir yolcu, polisi arayarak yardım istedi. Son durağa gelindiğinde küçük çocuğu kucağında metrobüsten indiren yolcuya diğer yolcular da yardım etti. Durakta bir koltuğa oturtulan kız çocuğu burada da uyuyakaldı. Yolcular polis ekipleri gelene kadar küçük kızın başından bir an olsun ayrılmadı. 

 

 

"BÜTÜN ÇOCUKLARA SAHİP ÇIKMAMIZ LAZIM" 

Küçük kızı kucağında taşıyan Kerem Suna, "Uyurken gördüm başına kötü şeyler de gelebilirdi. Ben de bir babayım kız erkek fark etmez bütün çocuklara sahip çıkmamız lazım. Uykulu halde belli ki çalıştırılmış bir çocuk. Hepimizin duyarlı olması lazım. Kucağıma aldım indirdim" dedi.  Metrobüste uyuyakalan küçük kız durağa gelen Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekiplerine teslim edildi. Polis ekiplerinin ise ilerleyen saatlerde aileye ulaşarak çocuğu teslim ettiği öğrenildi.

YAZDIR
YORUMLAR 7
 • 43Qtahya 7 ay önce Şikayet Et
  vay yavrucak vay. seni bu hallere düşürenleri Rabbime havale ediyorum.
  Cevapla
 • osman 7 ay önce Şikayet Et
  iyi yapmışlar ailesine teslim etmişler aileside prensesler gibi bakıyodu zaten
  Cevapla
 • Nazlı 7 ay önce Şikayet Et
  Allah senden razı olsun yüreği güzel insan :((
  Cevapla
 • Ercan 7 ay önce Şikayet Et
  Hiç tanimasakta seni seni çok sevdik koca yürekli aslan
  Cevapla
 • Kafka 7 ay önce Şikayet Et
  Bu Sadece Okyanusta Bir Damla... Tüm Çocukların Başlarına Neler Geldiğini Tahayyül Bile Edemiyorum... Hesap Günün Mutlak Sahibi Yüce Allah Gerçekten Çok Sabırlı... Çocukların Gözlerinden Akan Bir Damla Göz Yaşı Beni Bitiriyor...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Altın, dolar ve euroda düşüş sürüyor
Demokrasinin infazı: 27 Mayıs