Buz tutan göl üzerinde tehlikeli yürüyüş

BOLU'nun doğa harikası Gölcük Tabiat Parkı'na gelen ziyaretçilerden bazıları tehlikeli ve yasak olmasına rağmen buz tutan gölün üzerinde yürüyüş yaptı. Gölün üstünde bebek arabasındaki bebekle yürüyen bir kişi de görenleri hayrete düşürdü.

Buz tutan göl üzerinde tehlikeli yürüyüş
Buz tutan göl üzerinde tehlikeli yürüyüş
GİRİŞ 17.01.2020 14:15 GÜNCELLEME 17.01.2020 14:21
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Kent merkezine 13 kilometre uzaklıkta bulunan çam ormanları arasında saklı Gölcük Tabiat Parkı bir süre önce buz tuttu. Tabiat parkında özellikle geceleri sıfırın altındaki derecelere düşen hava sıcaklığı nedeniyle buz tutan gölün karla kaplanan ormanlarla bütünleşmesi eşsiz manzaralar oluşturdu. Gölcük'e gelen ziyaretçiler eşsiz manzaralar eşliğinde bol bol fotoğraf çektirdi.

 

 

BEBEK ARABASIYLA DOLAŞTI

Yaklaşık 20 santimetre kalınlığında kar olan tabiat parkında gündüzleri havanın güneşli olması nedeniyle gölün buz tutan bazı kısımlarındaki buz tabakasının inceldiği görüldü. Göl etrafına yerleştirilen tabelalarla buz tutan göl yüzeyinde yürümenin yasak olduğu belirtildi. Bazı ziyaretçiler, tehlikeli ve yasak olmasına rağmen donmuş gölün üzerinde yürüyüş yapıp, fotoğraf çektirdi. Bir tatilcinin bebek arabasının içindeki bir bebekle donmuş göl yüzeyindeki yürüyüşü görenleri hayrete düşürdü. Göl üzerinde yürüyüş yapanlar, görevliler tarafından uyarıldı.

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Bulut 6 ay önce Şikayet Et
  Esaret mi cesaret mi pes doğrusu
  Cevapla
 • VatandaŞ 6 ay önce Şikayet Et
  Boşuna demiyoruz tedbirsiz, kuralsız milletiz diye, sonra da insanlar sorumsuzları yok kurtarmaya uğraş,yok onlar için milletin canı riske girsin, sonrada ağla zırla. Yasak deniyor kardeşim yasak, demekki can güvenliği yok.
  Cevapla
 • ramazan37 6 ay önce Şikayet Et
  Böyle gereksiz risklere ne gerek var anlamak mümkün değil....
  Cevapla
 • misafir 6 ay önce Şikayet Et
  kazıkkadar adam ustelikte baba ama akıl yasta değil baştadır diye boşa dememişler
  Cevapla
DİĞER HABERLER
DGS bitti, sorunlar bitmedi! Öğrenciler bunu hesap etmedi
Gündeme bomba gibi düşen Sosa iddiası