Mahrem imam itiraf etti! Acil durum kodu: BOOM

FETÖ Hava Kuvvetleri Komutanlığındaki yapılanmasına ilişkin soruşturmada itirafçı olan sözde mahrem imam İ.Y, örgütte mahrem imamlar arasında gizli haberleşme için özel program kullanıldığını söyledi.

Mahrem imam itiraf etti! Acil durum kodu: BOOM
Mahrem imam itiraf etti! Acil durum kodu: BOOM
GİRİŞ 03.02.2020 06:36 GÜNCELLEME 03.02.2020 06:36
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Programın halka açık Wi-Fi hatlarından ve komşuların internet şifreleri kırılarak kullanılması talimatının verildiğini söyleyen itirafçı sözde mahrem imam İ.Y, şunları belirtti: 2015 yılının "İhsan" kod adını kullanan müdür, tüm imamların telefonlarını aldı ve içine iletişim amaçlı bir program yüklü şekilde geri verdi. Turuncu renkli bir simgesi vardı. Açıldığı zaman ilk gelen ekran şifre ekranıydı. Şifre girildikten sonra mahrem öğretmenlerin olduğu kişi listesi vardı. Bu liste eşleşme ile oluyordu. Ayrıca programın "Boom" başlıklı bir özelliği vardı. Acil bir durumda bu özellik aktif edilince program kendi kendini sistem üzerinden temizliyordu. Ben bu program ile kendi grubumdaki öğretmenler ile irtibat halindeydim ancak genel irtibat Cemil ile oluyordu.

İHBAR MEKTUBU

Örgütün, FETÖ’cü olmayan TSK personeline kurduğu kumpaslara da değinen İ.Y, kendisinden üst konumdaki mahrem imamın sahte ihbar mektubu yazmalarını istediğini anlattı. İ.Y, şunları kaydetti: Hakkında "Gülenci" olduğu ile ilgili ihbar yapılmasını istedikleri askeri personelin aslında örgütle hiçbir bağının olmadığını biliyorum. Burada amaç FETÖ soruşturması geçiren askerlerin içine örgütten olmayan temiz askerleri karıştırarak hem mağduriyet ortamı oluşturmak hem de soruşturmaları sulandırmaktı. Hepimiz ihbar mektubu yazıp teslim ettik.

KAYNAK: TÜRKİYE GAZETESİ
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Sevcan İnegöl 1 yıl önce Şikayet Et
    Her ne yaptıysanız rabbim aynısını karşınıza çıkarsın. Zaten kaçışınız yok bunu biliyorsunuz."eden bulur"
    Cevapla
  • Nesrin KURNAZ 1 yıl önce Şikayet Et
    Ey Rabbim! Yeryüzünde zalimlerden hiç kimseyi bırakma!
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Türk SİHA'larından PKK'ya çifte darbe: Sözde komutan ve istihbaratçı öldürüldü
Asıl hareketlilik başlıyor! Kar yağışı için İstanbul ve çok sayıda ilde alarm