PKK çökme noktasına geldi: Demirtaş'ın terörist kardeşi sürekli çağrı yapıyor

Son dönemde başarıyla yürütülen operasyonlarda terör örgütü PKK'ya çok ağır darbe vuruldu. Nokta operasyonlarla havadan ve karadan vurularak çökme noktasına getirilen PKK'da ciddi panik hakim. HDP'nin eski Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'ın dağdaki terörist kardeşi Nurettin Demirtaş da tükenme noktasına gelen terör örgütünü bir arada tutmak için ayaklanma ve eylem çağrısı yapıyor.

PKK çökme noktasına geldi: Demirtaş'ın terörist kardeşi sürekli çağrı yapıyor
PKK çökme noktasına geldi: Demirtaş'ın terörist kardeşi sürekli çağrı yapıyor
GİRİŞ 16.02.2020 13:02 GÜNCELLEME 16.02.2020 13:22
Bu Habere 103 Yorum Yapılmış

HDP'nin eski Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'ın ağabeyi Nurettin Demirtaş, yurt içinde ve yurt dışında başarılı operasyonların yanı sıra Diyarbakır HDP il binası önünde 166 gündür devam eden evlat nöbeti ve güvenlik güçlerinin ikna çalışmalarıyla artan teslim olmaları engellemek ve önüne geçmek için örgüt yanlısı yayın organlarında kara propaganda yaparak teröristleri bir arada tutmaya çalışıyor.

 

PKK VE FETÖ KOL KOLA!

Nurettin Demirtaş, bu yayın organlarında PKK'nın FETÖ ile işbirliğini de gözler önüne seriyor. Demirtaş, 3 Ocak'ta terör örgütüne müzahir yayın organına yaptığı açıklamada, "Kürtleri ve sosyalistleri tasfiye etmenin yolu 'terör' kavramıyla çoktan döşenmişti. Müslümanları nasıl tasfiye edeceklerdi? Bir adet 'terör örgütü' icat ettiler ve adına FETÖ dediler" dedi. Yine aynı tarihte yaptığı açıklamada Demirtaş, FETÖ'ye üye olanların mağdur olduğunu, cemaate FETÖ denilemeyeceğini söyledi.

 

 

SIK SIK AYAKLANMA VE EYLEM ÇAĞRISI YAPIYOR

Bölücü terör örgütünün köşeye sıkışması ve eylem yapamaz hale gelmesi üzerine Nurettin Demirtaş, açıklamaları ile sık sık ayaklanma ve eylem çağrısı yapıyor..

PKK ÇÖKME NOKTASINA GELDİ! DEMİRTAŞ'IN KARDEŞİ BÖYLE AĞLADI

Nurettin Demirtaş, 14 Ocak 2020 tarihinde yaptığı bir açıklamada resmen ağlayarak, "Uluslararası komplo tezgahlarının kırılması, tecridin son bulması, Apo'nun özgür yaşar ve çalışır koşullara kavuşturulması için faşizmi yıkmak, demokrasiyi inşa etmek gerekiyor. Kadınların, gençlerin, üniversitelerin, aydınların, sanatçıların, siyasetçilerin, emekçilerin, zindan direnişçilerinin, savaşçıların, hepimizin önündeki birincil görev çökmekte olan faşizmi tamamen yıkmaktır. Yıkılacak, yıkacağız" sözleri ile acı bir yakarışta bulundu.

YAZDIR
YORUMLAR 103
 • Ruhi Koç 4 ay önce Şikayet Et
  PKK'lı Vatan Haini Fetö denmez demiş. Zaten fetö demiyoruz, liderleri wc görevlisiyle ilişki halinde yakalandıgından bu yana "Fetöş-Güloş" diyoruz. !
  Cevapla
 • Kezo 4 ay önce Şikayet Et
  Hani nereye dayamıştınız sırtınızı kimse kurtaramaz bu saatten sonra topunuz gelin hepiniz cehennem ateşine gideceksiniz
  Cevapla
 • idam -gelmeli 4 ay önce Şikayet Et
  kökünüz kurusun hainler
  Cevapla
 • Taraf 4 ay önce Şikayet Et
  Bu tür haberleri 40 yıldır Okuyoruz ama inşallah öyle olur .
  Cevapla
 • Türk Vatandaşı 4 ay önce Şikayet Et
  İDAM nerede kaldı?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Liderlik yolunda Trabzonspor'a büyük şok!
Türkiye korkusu manşetleri süsledi: Erdoğan hedefe ilerliyor!