BBC'nin 'Geçinemeyenler' belgeseli kurmaca çıktı!

BBC Türkçe’nin ‘Geçinemeyenler’ başlığı ile yayımladığı haber serilerinin doğruyu yansıtmadığı ortaya çıktı. Türkiye'nin sahada ve masada verdiği mücadeleye gölge düşürmek isteyen BBC'nin çektiği kurmaca belgesel sosyal medyada kısa süre içinde deşifre oldu.

GİRİŞ 21.02.2020 23:46 GÜNCELLEME 21.02.2020 23:59
Bu Habere 189 Yorum Yapılmış

Her fırsatta Türkiye'ye saldırmak için fırsat kollayan BBC, "Geçinemeyenler" adını verdiği belgeselle büyük bir skandala imza attı.

 

 

Çektikleri kurgu belgesele ajitasyon katmak isteyen provokatör BBC, Fatma Çetinkaya isimli bir vatandaşla yaptıkları röportaja da yer verdileri.

Fatma Çetinkaya verdiği röportajda "Zaten bizim yaşam biçimimiz bu. Zaten bizim potansiyelimiz belli. Gelirimiz belli. Her şeyi kısıtlı bir şekilde yapmamız gerekir. Şu sokakta yaşayan yüzlerce insanın hemen hemen hepsi aynı" ifadelerini kullandı.

 

 

GEÇİNEMİYORUM DEDİ YATTA FOTOĞRAFI ÇIKTI

Sosyal medyada röportajın yayımlanmasının ardından Fatma Çetinkaya'nın verdiği röportajın kurdu olduğu dakikalar içinde ortaya çıktı. Geçinemiyorum diyen Fatma Çetinkaya'nın lüks yaşantısını gözler önüne seren Instagram fotoğrafları büyük tepki çekti.

KAYNAK: SABAH
YORUMLAR 189
 • Gazi 3 yıl önce Şikayet Et
  Maddi durumunun kötü olması hususunda da yalan söylüyor ki, organizatörlük yapıyor. Evlere kadın gönderiyor, temizlik işleri için, yanlış işler için de gönderdiği yolunda çok ciddi ithamlar var ama gözümle görmediğim için bu hususta net bir şey diyemem. Yalnız kadınların sırtından çok güzel para kazanıyor ki böyle şatafatlı bir hayatı yaşıyor. Gezmesi hiç bitmeyen, şehir dışına da sık sık giden tatil modunda yaşayan gösteriş düşkünü bir karakterdir bu kadın
  Cevapla
 • Gazi 3 yıl önce Şikayet Et
  Bu kadının ailesi ve yakınları Vatan Millet aşığı güzel insanlardır. Sıkıntı, eşi Fetöden cezaevinde olan kızkardeşi Zeynep ALGI ve kendisindedir. Kardeşi, Fetö Davalarını takip eden bir avukatlık bürosunda çalışmakta ve Gezi olaylarının hoca müsvettesi İhsan ELİAÇIK ile beraber örgüt evine dönen İNŞA Kültürevinde Fetönün yarım kalan işini tamamlamaya çalışmaktadır. Kısaca bu kadın cahil ve yönlendirmeye açık, ebleh birisidir. BBC’nin Sultangazinin varoşlarından bu kadını bulup konuşturması veya birilerinin program yapıp BBC ye vermesi başlı başına Fetönün işin içinde olduğunun açık kanıtı değil midir
  Cevapla
 • Öznur tunç 3 yıl önce Şikayet Et
  Bela okumak dinimizde uygun deyil ama bunlara gerçekten bela okuyasım geliyor bu kadın vatan haini ben acımdan ölsem elin gavuruna acım demem ülkemi küçük düşürmem adi kadın hiç mi Allah'tan korkmadın bu kadını Türk vatandaşlığından atın gitsin ingilterede yaşasın bu kadın hakkında savcılarımız hemen harekete geçmeli bu ülkenin havası suyu ekmeyi sen ve senin gibilere haram zıkkım olsun
  Cevapla
 • adil 3 yıl önce Şikayet Et
  botox' undan makyajindan hic kismamissin, film cevirmeyin...
  Cevapla
 • İbrahim Alkılıç 3 yıl önce Şikayet Et
  Yaşını başını almış kadın. Işleri yolunda, paraları cebinde. Daha ne istersin yahu! Üstelik bir ingiliz tv. sine konuşmuş. Allah'dan ( cc) korksa bu yalanı söylemez. Bütün meselenin püf noktası bu!
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İstanbul'da kara gece! Beşiktaş fena dağıldı
Bakan Şimşek'ten son dakika AB açıklaması! 5 maddelik çağrı yaptı!