Erdoğan koronavirüs çağrısını yineledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabı üzerinden yeni tip korona virüs salgınına ilişkin vatandaşların sabırlı olmalarını ve evden çıkmamalarını belirten bir paylaşımda bulundu.

GİRİŞ 27.03.2020 12:35 GÜNCELLEME 27.03.2020 12:37
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabı üzerinden yeni tip korona virüs salgınına ilişkin yaptığı paylaşımda, "Korona virüs ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor ve gerekli tedbirleri sür'atle hayata geçirmeyi sürdürüyoruz. Aziz Milletimden istirhamım şudur: Tüm ikazlara riayet edelim, sabırlı olalım, dikkati elden bırakmayalım, kendimizin ve çevremizin temizliğine ihtimam gösterelim" ifadelerini kullandı.

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan resmi sosyal medya hesabı üzerinden yeni tip korona virüs salgınına ilişkin bir paylaşımda bulundu. Erdoğan yaptığı paylaşımda, "Korona virüs ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor ve gerekli tedbirleri sür'atle hayata geçirmeyi sürdürüyoruz. Aziz Milletimden istirhamım şudur: Tüm ikazlara riayet edelim, sabırlı olalım, dikkati elden bırakmayalım, kendimizin ve çevremizin temizliğine ihtimam gösterelim. #HayatEveSığar #EvdeKalTürkiye" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR 3
 • Türkiye'm 4 yıl önce Şikayet Et
  ha gayret İzmir liler haydi dışarı bakın ERDOĞAN çıkmayın dedi.haydi dışarı Türkiyede en ço ölüm ve korona virüs e enfekte olmuş il olabilirsiniz bunu başarabilirsiniz
  Cevapla
 • Doktor 4 yıl önce Şikayet Et
  Sokaga çıkma yasagı şarttır yoksa herkese bulaşacak dünyada bütün ülkeler tedbir olarak uyguluyor .....
  Cevapla
 • Ahmet sarmısak 4 yıl önce Şikayet Et
  Sayın başkanım her türlü talimatı uyuyoruz evimizde kalıyoruz ama bazı kurumlar yeterince destek vermiyorlar faturayı yatırmadım diye internetimi kestiler
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Süresiz nafakayla ilgili dikkat çeken emsal karar!
Hükümetin önündeki en zor problem... Rakamlar her yıl kötüye gidiyor