Sakarya'da öğrenciler sağlık çalışanlarını unutmadı! Belediye Başkanından destek gecikmedi

Sağlık Haftası kapsamında Sakarya’nın Erenler ilçesinde yaşayan ilkokul öğrencileri sağlık çalışanları için duygularını ifade ettikleri bir video hazırlandı. Sağlık çalışanlarına bu zor günlerde moral verebilmek adına hazırlanan video Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

GİRİŞ 09.04.2020 09:25 GÜNCELLEME 09.04.2020 09:34

Koronavirüs sebebiyle yoğun bir tempoda çalışan sağlık personelleri 7-13  Nisan tarihleri arasında kutlanan Dünya Sağlık Haftası'nda unutulmadı. Sakarya’nın Erenler İlçesinde yaşayan minik öğrenciler hazırlanan video ile Sağlık Çalışanları Haftası’nı kutladı. Sakarya Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç öğrencilerin hazırladığı videoyu kendi sosyal medya hesabından ““Sn. Bakanımız Dr. Fahrettin Koca ve tüm sağlık çalışanlarımıza, ülkemizin güzel yarınlarından bir hediye armağan ediyoruz. Sağlık çalışanlarımız iyi ki varsınız. Sizlere moral vermek adına çocuklarımızın sürprizini size iletmek istedik” sözleriyle paylaştı.

“SİZ BİZİM KORUYUCULARIMIZSINIZ”

Sağlık personellerinin desteğe ihtiyaç duyduğu bu günlerde Erenler ilçesinde yaşayan İlkokul öğrencilerinin sağlık çalışanları hakkında duygularını paylaştığı  video sosyal medyada büyük beğeni topladı. Minik öğrenciler sağlık çalışanlarına teşekkürlerini” Sevgili doktor abilerimiz, hemşire ablalarımız sizler bizim koruyucularımızsınız. Bu zor zamanda bizler için gecesini gündüzüne katan sağlık personellerimizin Allah yardımcısı olsun. Siz bizim için ordasınız, biz sizin için evdeyiz. Bizim için can ve başla çalışan tüm sağlıkçılarımızın günü kutlu olsun. Onlar bizim kahramanlarımız. Kötü günler geçecek, iyi günler gelecek. Onlar anne ve babalarımız gibi iyi ve kötü günlerimizde yanımızdalar, sizleri çok seviyoruz. Kalbimiz ve dualarımız sizinle” diyerek iletti.

 

 
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Son dakika haberi: 25 Mayıs koronavirüs tablosu! Vaka, ölü sayısı ve son durum açıklandı
Dev projede müthiş gelişme! Yüzde 100 yerli olarak üretildi