Acun Ilıcalı onları unutmadı! Bir kamyon çikolata gönderdi

İlk defa bu bayram ziyaretçileri ile bir araya gelemeyecek Darülaceze sakinlerine, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı bir kamyon çikolata gönderdi. Çikolataları Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci teslim aldı.

Acun Ilıcalı onları unutmadı! Bir kamyon çikolata gönderdi
Acun Ilıcalı onları unutmadı! Bir kamyon çikolata gönderdi
GİRİŞ 24.05.2020 18:54 GÜNCELLEME 24.05.2020 18:54
Bu Habere 20 Yorum Yapılmış

Acun Ilıcalı, Ramazan Bayramı'nda Darülaceze sakinlerini unutmadı. Ilıcalı, corona virüs salgını nedeniyle bu bayramı ziyaretçi olmadan geçirecek olan Darülaceze sakinleri ve çalışanları için, bin adet çikolata gönderdi. Çikolataları kurum adına Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci teslim aldı.

 

 

"HÜZÜNLÜ BİR BAYRAM GEÇİRMEMELERİ İÇİN ELİMİZEN GELENİ YAPIYORUZ"

Darülaceze sakinlerinin her bayram gelen binlerce ziyaretçiye alıştığını ifade eden Cebeci, "Böyle bir hadise olmasa, her bayram olduğu gibi 3 günlük bayram süresinde en az 3-4 bin insan gelirdi Darülaceze'ye ziyarete. Böyle alışmış bir sakin kitlemiz var. O bakımdan, burada bugün onların başlarını önlerine eğmeme, hüzünlü bir bayram geçirmemeleri açısından elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Gördüğünüz üzere kamyon ile çikolata gelmiş. İnşallah bir burukluk hissetmeden bayramı bugün, burada yaşamış olacağız. Darülaceze'de biliyorsunuz 30 bin metrekare alan var. Burada inşallah sakinlerimizin hiçbirinin başının öne eğik olmadığını göreceğiz. Mutlu ve huzurlular. Farklı kesimlerden bayram hediyeleri geliyor hem sakinlerimize, hem çalışanlarımıza onları dağıtıyoruz. Güzel bir bayram olacak. Temennimiz o ki, en kısa zamanda bu sosyal mesafeden, maskelerden kurtulalım. Bundan sonra tabii daha kurallara, kaidelere uyarak yaşamayı da öğreneceğiz" dedi.

 

 

YORUMLAR 20
 • Ziya 3 yıl önce Şikayet Et
  Yaptığı yıktığının yanında devede kulak kalır.
  Cevapla
 • gokhan 3 yıl önce Şikayet Et
  Bu sene acunun topladığı yardımlar, kendi yaptığı yardımlar ilaç oldu millete. Ama muhalifler linç edebilmek için açığını kolluyorlar
  Cevapla
 • Ersin 3 yıl önce Şikayet Et
  Adamsın Acun
  Cevapla
 • Osmaniyeli 3 yıl önce Şikayet Et
  Acun Allah razı olsun.Annene babana rahmet olsun.
  Cevapla
 • kır 3 yıl önce Şikayet Et
  çok ince düşünceli bir kardeş
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeniden Refah açıklaması
Mehmet Ali Bal yazdı: Güç merkezleri ticaret ağları