Alaattin Çakıcı, MHP lideri Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti

Alaattin Çakıcı, MHP lideri Devlet Bahçeli'yi parti genel merkezinde ziyaret etti. Çakıcı, "Türk dünyasının ve Türk milletinin yaşayan efsanevi lideri, mensup olduğum camianın genel başkanı, değerli ağabeyimi genel merkezimizde ziyaret ettim" dedi.

Alaattin Çakıcı, MHP lideri Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti
Alaattin Çakıcı, MHP lideri Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti
GİRİŞ 02.06.2020 16:45 GÜNCELLEME 02.06.2020 16:50
Bu Habere 38 Yorum Yapılmış

AK Parti ile MHP'nin ortak imzasıyla hazırlanıp yasalaşan İnfaz Kanunu ile tahliye olan Alaattin Çakıcı MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli'yi parti genel merkezinde ziyaret etti.

 

AK Parti ile MHP'nin ortak imzasıyla hazırlanıp yasalaşan İnfaz Kanunu ile tahliye olan Alaattin Çakıcı, kişisel Twitter hesabında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret ettiğini duyurdu.

Görüşmenin MHP Genel Merkezi'nde gerçekleştiğini belirten Çakıcı, "Türk dünyasının ve Türk milletinin yaşayan efsanevi lideri, mensup olduğum camianın genel başkanı, değerli ağabeyimi genel merkezimizde ziyaret ettim. Kendilerine ve Türk milletine saygılarımla arz ederim" dedi.

 

 

ETİKETLER
alaattin çakıcı
YAZDIR
YORUMLAR 38
 • Vatansever 1 ay önce Şikayet Et
  İkinizde adam gibi adamsınız varolun reisler.
  Cevapla
 • Kurtka 1 ay önce Şikayet Et
  Türk dünyasının ve Türk milletinin Yaşayan efsanevi lideri Sayın Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞANDIR.
  Cevapla
 • Kartal 1 ay önce Şikayet Et
  Alaattin çakıcı da Abdullah Çatlı gibi vatan için gerektiğinde kelle koltukta savaşmışlardır..Yanlışlarıyla doğrularını yanyana koyunca mutlaka doğruları fazla çıkacaktır..Olayı fazla abartmadan hayırlı olsun demek lazım..Bunca yıldır ceza evinde yatan Alaattin Çakıcıya bu imkanı sağlayan başta REİS olmak üzere bu ülkenin yararı için canla başla çalışan Devlet Bahçeliyede ALLAH uzun ömürler versin..
  Cevapla
 • Sezo 1 ay önce Şikayet Et
  Toplumda bazı şeylerin gizli kalması gerekir malesef bu verilen resim oy kaybı olarak geri dönecektir .Çakıcının Sayın Cumhurbaşkanımıza söyledikleri yazdıkları ortadadır .....
  Cevapla
 • kadir 1 ay önce Şikayet Et
  tek reis RECEP TAYYİP ERDOĞAN noktaaaaaaaaaaaaaaaa
  Cevapla
 • mardinizade 1 ay önce Şikayet Et
  adamsınnnnnnnn
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
ABD çekildiğini resmen duyurdu: DSÖ'ye şok!
Türkiye resmen ilan etti! Kritik Libya hamlesi