Kızılay Başkanı'ndan 'LGBT' tepkisi: İnsanlık onurunu çiğnetmeyeceğiz

Türkiye'nin gündemini bir süredir meşgul eden ahlaksız LGBT akımı bir kesim tarafından meşrulaştırılmaya çalışılıyor. Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık, “cinsel yönelim” adı altında normalleştirilmeye çalışılan bu akıma sosyal medyadan tepki gösterdi.

Kızılay Başkanı'ndan 'LGBT' tepkisi: İnsanlık onurunu çiğnetmeyeceğiz
Kızılay Başkanı'ndan 'LGBT' tepkisi: İnsanlık onurunu çiğnetmeyeceğiz
GİRİŞ 29.06.2020 10:39 GÜNCELLEME 29.06.2020 10:39
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

 Kınık'ın paylaşımında, "Sağlıklı yaradılışı bozan ve iletişim gücü ile anormali normal gibi gösterip pedofilik hayalleri çağdaşlık diye gencecik zihinlere zerk eden her kim olursa olsun mücadele edeceğiz" ifadeleri yer aldı.

LGBT’yi (Lezbiyen, gey, biseksüel ve transseksüel) normalleştirme ve yaygınlaştırma çabası her geçen gün daha da artıyor.

Son zamanlarda Türkiye'de de bu akımın normalleşmesi için çalışmalar yapılıyor.

Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık, olanlara sessiz kalmayarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepkisini gösterdi.

"MÜCADELE EDECEĞİZ"

Kınık'ın paylaşımında, "İnsanlık onurunu çiğnetmeyeceğiz. Fıtratı ve çocuklarımızın ruh sağlığını koruyacağız. Sağlıklı yaradılışı bozan ve iletişim gücü ile anormali normal gibi gösterip pedofilik hayalleri çağdaşlık diye gencecik zihinlere zerk eden her kim olursa olsun mücadele edeceğiz. Yok öyle!" ifadeleri yer aldı.

ETİKETLER
kızılay başkanı
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Müslüman türk 11 ay önce Şikayet Et
    Niye kimse yorum yazmamis.Lgbt igrencligiyle mücadele edeceğiz.yaninizdayiz
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Toplam aşı miktarı 33 milyonu aştı
Kara ve denizden sonra hava araçlarında göreve başlıyor