İstanbul Milli Emlak İl Müdürlüğü'ne operasyon!

Milli Emlak İl Müdürlüğü'ne düzenlenen operasyonla aralarında Milli Emlak çalışanının da bulunduğu 12 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin kaçakçılıktan el koyulan malları yasadışı yollarla piyasaya sürdükleri öğrenildi.

İstanbul Milli Emlak İl Müdürlüğü'ne operasyon!
İstanbul Milli Emlak İl Müdürlüğü'ne operasyon!
GİRİŞ 03.07.2020 10:19 GÜNCELLEME 03.07.2020 10:19
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince kaçakçılıktan el koyulan malların bir suç çetesi tarafından piyasaya sürüldüğü tespit edildi. Şüphelileri teknik ve fiziki takibe alan organize polisi çalışmalarını tamamlamalarının ardından bugün erken saatlerde Milli Emlak İl Müdürlüğü'ne operasyon düzenledi. Gerçekleştirilen operasyonda bir Milli Emlak çalışanı ve 11 taşeron firma görevlisi olmak üzere 12 kişiyi gözaltına alındı. 

Gözaltına alınan şüphelilerin ihaleye fesat karıştırma , rüşvet , resmi belgede sahtecilik, çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve yönetmek, örgüte bilerek ve isteyerek yardım etmek, kurulan örgüte üye olmak suçlamasıyla yakalandıkları öğrenildi. Operasyon kapsamında Anadolu yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığınca Yediemin hizmeti veren 3 depoya düzenlenen baskınlarda 2 tabanca ve 24 mermi ele geçirilirken, operasyonun devam ettiği bildirildi.

YORUMLAR 2
  • erdem 2 ay önce Şikayet Et
    böyle zart zurt af çıkarsa . bu haydutları yakalayıp içeri tıkmak . pek anlamlı olmuyor .sanki göstermelik gibi, .nasılsa 3-5 yıl yattıktan sonra bir af çıkar onlarda serbest kalır . .
    Cevapla
  • HACI 2 ay önce Şikayet Et
    Darısı diğer illere inşaallah.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Süre bu gece doluyor! Yapmayan yandı 1 milyon TL cezası var...
Son dakika: Şehir içi toplu ulaşımda HES kodu zorunlu hale getirildi