İletişim Başkanı Altun: Vatan toprağını, Mavi Vatan’ı, milli iradeyi namerde yedirmeyeceğiz!

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından Trablus’un fethinin 469. yıl dönümü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Altun mesajında 'Libya'da ay yıldızı göndere çeken Turgut Reis'in imanı, Menderes'in yüreği ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kararlı liderliğiyle bir kez daha söylüyoruz: Vatan toprağını, Mavi Vatan'ı, milli iradeyi namerde yedirmeyeceğiz!' dedi.

GİRİŞ 16.08.2020 02:15 GÜNCELLEME 16.08.2020 02:25
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden Trablus'un fethinin 469. yıl dönümü vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Altun mesajında,"Trablus'un fethinin 469. yıl dönümü vesilesiyle, Libya'da ay yıldızı göndere çeken Turgut Reis'in imanı, Menderes'in yüreği ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kararlı liderliğiyle bir kez daha söylüyoruz: Vatan toprağını, Mavi Vatan'ı, milli iradeyi namerde yedirmeyeceğiz!" ifadelerine yer verdi.

İşte Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un o paylaşımı;

YORUMLAR 14
 • Mehmet 3 yıl önce Şikayet Et
  Söylemler ile eylemler birbirini tutmuyor. Yabancıya her yıl ne kadar villa, konut, arazi satılıyor. Bundan da bahsedelim
  Cevapla
 • Huseyin 3 yıl önce Şikayet Et
  Mehmet, vergilerini verdikten sonra sıkıntı yok.Tüm ülkeler para girişi olduğu için tercih eder. Sen de git Amerikada al, Fransada hatta ingilterede al.
  Cevapla
 • Hayra 3 yıl önce Şikayet Et
  Satın aldıkları 15 villayı kaçak yollardan yurt dışına çıkarmaya çalışan iki yabancı yakalanmış. Ha ha ha
  Cevapla
 • S.Ahmet 3 yıl önce Şikayet Et
  Tamam her şey iyi ve Allah'ın izni ile yolunda gidiyor da, şu örtülü feministlerle, tayinci,terfici, iş takipcisi, ihale kovalayıcısı akepeliler, akepeliden akepeci basın,reisin etrafını çevirmiş dalkavuk takımı davanın altını oyuyorlar.
  Cevapla
 • ali 3 yıl önce Şikayet Et
  Türk boyun eğmez boyun eğdirir
  Cevapla
 • Greençınar 3 yıl önce Şikayet Et
  Allah yar ve yardımcımız olsun vatan için canımız feda olsun
  Cevapla
 • Serdengeçti 3 yıl önce Şikayet Et
  Elhamdülillah Allahüekber
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Motorine bir indirim daha geliyor
2023 yılı büyüme rakamları açıklandı