Emniyet müdürünün Karabağ sözleri ayakta alkışlandı

Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper'in, Karabağ'la ilgili yaptığı konuşma ayakta alkışlandı. Alper, "Burada onlarca hilal bıyıklı bozkurdum da 'Sayın Müdürüm bizi ne zaman Karabağ'a gönderecek?' diye bekliyorlar. Karabağ'ın göbeğine Türk'ün bayrağını Türk'ün sancağını dikmek üzere hazır bekliyorlar" ifadelerini kullandı.

GİRİŞ 30.09.2020 16:57 GÜNCELLEME 30.09.2020 17:13
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Trabzon İl Emniyet Müdürü Metin Alper, şahit olarak katıldığı polis memurunun nikâh töreninde Ermenistan işgali altındaki Dağlık Karabağ’la ilgili, "Burada onlarca hilal bıyıklı bozkurdum, 'Sayın Müdürüm bizi ne zaman Karabağ'a gönderecek?' diye bekliyorlar" dedi. Müdür Alper’in sözleri, salondaki davetlilerce ayakta alkışlanırken, törene ait ‘Çırpınırdı Karadeniz’ parçasıyla sosyal medyada paylaşılan video ise ilgi gördü.

Trabzon’da görevli polis memuru Fatih Gebiç ile Ayşegül Aydın, düzenlenen nikah töreniyle dünya evine girdi. İl Emniyet Müdürü Metin Alper'in de nikâh şahitliği yaptığı törende; Ermenistan işgali altındaki Dağlık Karabağ’la ilgili konuşma yaptı. Alper, konuşmasında, "Bugün benim bir evladımın, bir yiğidimin, hilal bıyıklı bozkurdumun nikâhına geldim. Burada onlarca hilal bıyıklı bozkurdum da 'Sayın Müdürüm bizi ne zaman Karabağ'a gönderecek?' diye bekliyorlar. Karabağ'ın göbeğine Türk'ün bayrağını Türk'ün sancağını dikmek üzere hazır bekliyorlar. Özel harekât şubesi öyle bir şubedir ki buradaki yiğitler, buradaki aslanlar şimşek gibi çakar, sel gibi coşar, huduttan hududa yol bulup koşar, cepheden cepheye yeri geldiği zaman sorar. Bu evlilik de hayırlı olsun, bu evlilikten doğacak Asenalar, Alperenler de bizden sonra bayrağı dalgalandıracak inşallah" dedi. İl Emniyet Müdürü Alper’in bu sözleri salondaki aileler ve davetlileri duygulandırdı. Alper'in sözleri, nikâha katılanlarca ayakta alkışlanırken, törene ait 'Çırpınırdı Karadeniz' parçasıyla sosyal medyada paylaşılan video ise takipçilerden ilgi gördü.

 

 

KAYNAK: DHA
YAZDIR
YORUMLAR 14
 • Aynura C-va 2 ay önce Şikayet Et
  Allah razi olsun.Azerbaycan Turkiye iki devlet bir millet.Iyiki varsiz❤
  Cevapla
 • riza beydogan 2 ay önce Şikayet Et
  allah razi olsun mudurum sizin gibi yigitler oldugu muddetce bu vatanini sirti yere gelmez
  Cevapla
 • Ego 2 ay önce Şikayet Et
  helal olsun
  Cevapla
 • Nazmi 2 ay önce Şikayet Et
  Aksarayın yigit evladı yigidin gerçekten harman olduğu yerden Fetönün korktuğu yiğit adam
  Cevapla
 • Muhammed 2 ay önce Şikayet Et
  Allah razı olsun senden müdürüm.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bahçeli skandal sözlere çok sinirlendi! 'Katıksız ihanet...'
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayasofya'da! İşte günün fotoğrafları...