Bunu da gördük! Salgınla mücadele kapsamında heykel yaptılar

Başakşehir Şehir Hastanesi'nin yolunu ‘imkanımız yok’ gerekçesiyle yapmayan CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bakırköy Belediyesi'nce sağlık çalışanlarına destek için yaptırılan heykel açılışına katıldı.

GİRİŞ 21.11.2020 00:26 GÜNCELLEME 21.11.2020 01:54
Bu Habere 122 Yorum Yapılmış

Bakırköy Belediyesi'nce yeni tip koronavirüs salgını ile mücadele sürecinde hayatını kaybedenler başta olmak üzere, sağlık çalışanlarına atfedilen "Sağlık Çalışanlarına Saygı Anıtı" açıldı.Anıtın açılması dolayısıyla düzenlene törene, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanvekili ve CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu katıldı.
HASTANE YOLU 'İMKANIMIZ YOK' GEREKÇESİYLE YAPILMAMIŞTI

Dünyanın sayılı hastanelerinden olan Başakşehir Şehir Hastanesi'nin bağlantı yollarını yapması gereken İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bütçeyi gerekçe göstererek inşaatı durdurmuştu.İBB YAPAMADI BAKANLIK DEVREYE GİRDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla İstanbul Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi ulaşım hatlarını tamamlamak için Başakşehir Şehir Hastanesi için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı devreye girdi. Hastanenin bağlantı yolları kısa sürede tamamlanarak milletin hizmetine sunulmuştu.

 

 

ETİKETLER
Heykel imamoğlu
YAZDIR
YORUMLAR 122
 • Mevlüt Yılmaz 3 ay önce Şikayet Et
  Her şey çok güzel oluyor heykeli niz bol olsun
  Cevapla
 • Cenk 3 ay önce Şikayet Et
  Heykelle hazimsizliklarini, komplekslerini tatmin etmeye çalışıyorlar, dindarların, olmasa bile Türk halkının heykelden hoşlanmadığını bildiklerinden, batı medeniyetinden anladıkları bizden farklı gördükleri şey de heykel olduğu için, kafa bulmak için heryere dikiyorlar, tabi bir de 1 i bin gider gösterip kendi ceplerine veya istediklerinin cebine para kondurma fırsatı buluyorlardir. Sanatçı geçinen terör destekçisi niteliksiz insanlar onların kesiminde olduğu için. Şu sıkışık zamanda halkla iyi dalga geçiyorsun alacağın olsun.
  Cevapla
 • Firuze 3 ay önce Şikayet Et
  Salgının bu heykele çok ihtiyacı vardı
  Cevapla
 • 43 HALİL 07 3 ay önce Şikayet Et
  beton ekrem.. heykel traş ekrem
  Cevapla
 • İsrafla mücadele 3 ay önce Şikayet Et
  İsrafla mücadele edeceklerini söyleyerek göreve geldiler. Heykel yaparak israfla mücadele ediyorlar demek ki.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türkiye'de gün gün koronavirüs tablosu vaka ve ölüm sayıları! Son durum
Son dakika haberi: Ermenistan'da darbe girişimi! Türkiye'den ilk açıklama