Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Al Sani ile Millet Kütüphanesi'ni gezdi

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi'ni ziyaret etti.

GİRİŞ 27.11.2020 01:17 GÜNCELLEME 27.11.2020 01:17
Bu Habere 12 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komite 6. Toplantısı'na katılmak üzere Türkiye'ye gelen Katar Emiri Al Sani'ye, anlaşmaların imza töreninin ardından Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi'ni gezdirdi.

Kütüphanede Katar bölümü önünde poz veren liderler, Cumhuriyet'in 97'nci yılına özel olarak "Hakimiyet milletindir" sloganıyla hazırlanan, İstiklal Harbi'ne ve Cumhuriyet'in kuruluşuna tanıklık eden özel eserlerden oluşan Milli Mücadele Sergisi'nde de incelemede bulundu.

Ziyarette, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan ve Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi Daire Başkanı Ayhan Tuğlu da yer aldı. 

YAZDIR
YORUMLAR 12
 • Ahmed 1 hafta önce Şikayet Et
  Şu koskoca dünyada küçücük şehir devletine muhtaç kaldıkya, işte diplomasi, işte uluslararası ilişkiler. Oysa aynı Ak Parti Türkiyesi on yıl önce dünyada yükselen bir değerdi. Ak Parti ozaman mı hata yapıyordu şimdi mi vallahi anlamadım. Bu gün katara övgüler dizenler unutmayın Suriyeyle de ortak bakanlar kurulu toplantısı yapıyorduk. Biraz itidalli olun lütfen. Müslüman ne deli gibi sever ne de deli gibi nefret eder. İktidarı eleştiren herkes te hain, dönme, işbirlikçi değildir. Ömeri eleştiren kadınla aynı mescid te olsaydınız korkarım onu orada linç ederdiniz. Sen nasıl emirül mü'minine böyle soru sorarsın diye.
  Cevapla
 • Mustafa 3 gün önce Şikayet Et
  Hollandada küçücük bir şehir devleti. Katar olunca niçin gücünüze gidiyor.
  Cevapla
 • hmm 2 hafta önce Şikayet Et
  angaralı heykel yap sen
  Cevapla
 • angaralı 2 ay önce Şikayet Et
  beğendiysen gel sana satayım :) karikatürlerdeki gibi
  Cevapla
 • Ankaralıya..CVP.. 1 ay önce Şikayet Et
  Dam başında saksağan , vur beline kazmayı....
  Cevapla
 • Hasan 1 ay önce Şikayet Et
  İnsan değilsin
  Cevapla
 • Yakup 28 1 ay önce Şikayet Et
  Sizler gerçekten bu ülkenin vatandaşımızız gerçekten yazık cik yazık ideolojinize lanet olsun
  Cevapla
 • Muhtar 2 ay önce Şikayet Et
  Boş konuşma. Vizyonsuz. Manda yönetiminde yaşamaya alışmışsınız. Git o kütüphaneye de biraz tarih oku. Bilgisizce konuşma. Bu ülkeyi ayağındaki prangalardan kurtaran ve bağımsız yapan Reisimizdir. Allah ondan razı olsun.
  Cevapla
 • İnan 2 ay önce Şikayet Et
  ALLAH cc Katar ile dostluğumuzu daim eylesin Amin
  Cevapla
 • yusuf 3 ay önce Şikayet Et
  çok güzel
  Cevapla
 • kurtoğlu 3 ay önce Şikayet Et
  Harika bir yer. Mükemmel bir hizmet. Binlerce yıl ayakta kalacak bir yer. İnsanı okumaya ve çalışmaya teşvik ediyor. Milli Mücadele sergisi mutlaka gezilmeli.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge
Erdoğan ve Merkel'den kritik görüşme! Nisan ayında resmen başlıyor