Esenyurt Belediyesi’nde bir kişiye dört müdürlük!

CHP’li Esenyurt Belediyesi’nin internet sitesinde yer alan organizasyon şemasında Mustafa Karatay’a dört ayrı müdürlük verildiği ortaya çıktı. Ayrıca Esenyurt Belediyesi’nin internet sitesinde yer alan şemada, Günnur Yıldırım’ın iki ayrı görevi olduğu bilgisi yer aldı.

Esenyurt Belediyesi’nde bir kişiye dört müdürlük!
Esenyurt Belediyesi’nde bir kişiye dört müdürlük!
GİRİŞ 03.03.2021 22:17 GÜNCELLEME 04.03.2021 09:54
Bu Habere 68 Yorum Yapılmış

Cumhuriyet Halk Partili (CHP) Esenyurt Belediyesi'nde bir kişiye dört müdürlük verildiği ortaya çıktı. Esenyurt Beeldiyesi'nin internet sitesinde yer alan organizasyon şemasında yer alan bilgilere göre; Mustafa Karatay'ın dört ayrı görevi Günnur Yıldırım'ın ise iki ayrı görevi var.

CHP'Lİ ESENYURT BELEDİYESİ'NDE BİR KİŞİ DÖRT MÜDÜRLÜK YAPIYOR

CHP'li Esenyurt Belediyesi'nin internet sitesinde yer alan şemada, Karatay'ın görevleri arasında Özel Kalem Müdürlüğü, Basın ve Yayın Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü görevleri yaptığı görülüyor.

Ayrıca Esenyurt Belediyesi'nin internet sitesinde yer alan şemada, Günnur Yıldırım'ın iki ayrı görevi olduğu bilgisi yer alıyor. Belediyenin hazırladığı müdürlükler şemasında, Yıldırım'ın Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve Sağlık İşleri Müdürlüğü görevleri yaptığı belirtiliyor.

"LİYAKAT NE GÜZEL ŞEY." YERSENİZ TABİ!

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, CHP'li Belediyelerde yaşanan bu olayla ilgili sosyal medyadan tepki gösterdi.

Kabaktepe: "CHP'de liyakat; seçim ortaklarına yüzdelik kadrolar dağıtmaktır, Esenyurt'ta olduğu gibi üniversite diploması sormaksızın akrabalara 4 farklı makam vermektir. Her fırsatta liyakat güzellemesi yapanların liyakat anlayışı tam olarak budur. "Liyakat ne güzel şey." Yerseniz tabi!" ifadelerini kullandı.

SABAH

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 68
 • Ömer 1 ay önce Şikayet Et
  iyiki bi kaç tane CHP li belediye varda, liyakat ve hakkıyla kamu görevlerinden bahsediyorsunuz... peki ya bütün kurumlarda liyakatsız yönetici ve çalışanlar ne olacak ????
  Cevapla
 • YUSUF 1 ay önce Şikayet Et
  ADAM! Yok. Ne yapsınlar.
  Cevapla
 • ASILBEY@06ÇUBUK 1 ay önce Şikayet Et
  Siyasi Arenada Bu kadar tutarsız ,bu kadar yalan dolan üzerine siyaset yapan ,milletin inancı ve kültürüyle ters,tarihiyle ters,Türkiye düşmanlarıyla aynı yatağa giren bir partiye hangi akıl ile,hangi mantıkla peşinden ne amaçla gidilir anlamak mümkün değil.
  Cevapla
 • Ahmet 1 ay önce Şikayet Et
  Tek hedef İslam düşmanlığıyla.
  Cevapla
 • ÖNCE VATAN 1 ay önce Şikayet Et
  heyyy yavrum heyy harika birde utanmadan sıkılmadan adaletten namus şereften bahsediyorlar eyer bu doğruysa yanlış olmaz bunlar yapar bu zihniyet varken ama doğruysa bunların ve oy atanların türklü yünden kanından şüphe ederim bu zihniyet varken
  Cevapla
 • berat 1 ay önce Şikayet Et
  bu ne kadar yanlışsa bankaların ust duzey eski milletvekili olan bedavadan maaş alan kredı kartlarını ödemeyenler nasıl olacak .bunlarıda yazsanıza
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
'Tesla' faciasında yeni gelişme! Elon Musk'ın başı fena ağrıyacak
Son dakika haberi: AK Parti MYK sürerken önemli açıklamalar