FETÖ içinde kavga büyüyor: Servet tartışması örgütü birbirine düşürdü

Terör örgütü FETÖ'de para kavgası büyüyor. Gülen'in 'özel sekreteri' olarak bilinen Cevdet Türkyolu'nun örgüt parasıyla kendisine servet biriktirdiği iddiası, örgüt elebaşı Gülen'e kadar gitmişti. Eski Zaman gazetesi genel yayın yönetmeni, tartışmayı gündeme getiren eski Zaman muhabiri Ahmet Dönmez'i fitnecilikle suçlamıştı. Tartışmaya katılan firari FETÖ'cü Tuncay Opçin de 'gönüllülerin karakter sorunu var' dedi.

FETÖ içinde kavga büyüyor: Servet tartışması örgütü birbirine düşürdü
FETÖ içinde kavga büyüyor: Servet tartışması örgütü birbirine düşürdü
GİRİŞ 23.03.2021 08:46 GÜNCELLEME 23.03.2021 08:46
Bu Habere 25 Yorum Yapılmış

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in 'özel sekreteri' olarak bilinen Cevdet Türkyolu ile sosyal medya yöneticisi Osman Şimşek arasında, Türkyolu'nun "örgüt parası ile kendine servet biriktirdiği" iddiasını içeren mektubu Gülen'e okumasıyla başlayan kavga büyüdü. 

Para tartışmasını gündeme getiren eski Zaman gazetesi muhabiri Ahmet Dönmez ile onu eleştiren eski Zaman gazetesi genel yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı arasında tartışma yaşanmıştı. Dumanlı eski muhabiri Dönmez'i, "fitne çıkarmakla" suçlarken, Dönmez ise, "Bu yaptığın gazetecilik değil" diyerek tepki göstermişti. 

"KARAKTER SORUNU VAR"

FETÖ'nün firari isimlerinden Tuncay Opçin, örgüt içindeki Ekrem Dumanlı kavgasını anlattı. Opçin, sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri kullandı: 

“Boşandığın kadının topuğuna bakılmaz. İçinde bulunduğun grupla felsefi anlamda kopuş yaşamışsın. Çeker gidersin. Hem ayrılıyorsun hem kapı önünde olay çıkartıyorsun.

Hizmet'in sistem değil, bazı gönüllülerinin karakter sorunu var.

Bugün Ekrem Dumanlı'yı, Zaman'ı eleştiren bazı isimleri görünce gülüp geçiyorum. Zaman'da yazabilmek için kimleri kimleri devreye sokup, başarılı olamayınca şimdi hakperestlik adına, intikam alıyorlar.”

YORUMLAR 25
 • Satarın Hepsini 3 yıl önce Şikayet Et
  Hainliğin sonu .... Vatanını satan herşeyi satar... Kainat sapiğini bile...
  Cevapla
 • izmir-doğru söyler 3 yıl önce Şikayet Et
  baba varken herkes hanede ses çıkartmaz baba ölünce evlatlar mal paylaşmaya durur gülencilerde gülende felç geçirince mal kapma yarışına girdiler asıl gülen ölünce bak nasıl birbirini yiyorlar gülenciler 3-4 de bölünecek
  Cevapla
 • Türkiyem 3 yıl önce Şikayet Et
  Karekter sorunu hepinizde var hain karektersizler. Siz kimin parasını paylaşıyorsunuz? Hele bir açıklayın bakalım. Bu toplumun en zayıf olduğu din kisvesini kullanarak sömürdünüz bu paraları. Zehir zıkkım olsun ADİLER.
  Cevapla
 • mercann 3 yıl önce Şikayet Et
  Ah aldılar daha beter şeyler olucak belli olayı kapatmak için Reise ve Devlet Bahçeliy le uğraşacaklar cumhur ittifakına daha fazla fitne sokmak istiycekler,kendilerince bu haberi unutturacaklarını sanıyolar basın daha çok bu konuyu haber yapmalı rezil olmalılar.
  Cevapla
 • dede korkut 3 yıl önce Şikayet Et
  halktan marizledikleri paranın kavgasını yapanlar bir de çalışarak alın teriyle kazandıkları para olsa idi ne yaparlardı...düşünemiyorum
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İsrail aynı gün hem cami hem güvenli bölgeyi vurdu: Çok sayıda şehit ve yaralı var
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'ihanet çetesinin 40 yıllık planını bozduk'