Tekirdağlı iş adamı tutuklandı: Bakanlıktan "cinsel istismar" açıklaması

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, bir iş adamının 15 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ve söz konusu kişinin çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı haberine ilişkin, "Çocuğumuz bir kuruluşumuzda güvendedir. Çocuğumuzun psikolojisi ve rehabilitasyonuna yönelik mesleki çalışmalar devam etmektedir. " açıklamasında bulundu.

Tekirdağlı iş adamı tutuklandı: Bakanlıktan "cinsel istismar" açıklaması
Tekirdağlı iş adamı tutuklandı: Bakanlıktan "cinsel istismar" açıklaması
GİRİŞ 25.03.2021 14:37 GÜNCELLEME 25.03.2021 15:53
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Tekirdağ’da bir iş adamının 15 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ve söz konusu kişinin çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı haberlerine ilişkin bir açıklama yaptı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Tekirdağ’da bir iş insanının 15 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ve söz konusu kişinin çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı haberlerine ilişkin olarak aşağıdaki bilgilendirmenin yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur. Vakaya ilişkin alınan bilgiyle birlikte Tekirdağ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz, gerekli işlemleri tesis etmek üzere Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı ile temasa geçmiştir. Habere konu çocuğumuz bir kuruluşumuzda güvendedir. Çocuğumuzun psikolojisi ve rehabilitasyonuna yönelik mesleki çalışmalar devam etmektedir. Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz kanalıyla da hukuki sürecin takipçisi olduğumuzu kamuoyuna saygıyla duyururuz” denildi.

ANTALYA'DA ORTALIĞI KARIŞTIRAN TACİZ İDDİASI! 

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 4
 • zafer gülten 1 yıl önce Şikayet Et
  Tekirdağ da bu tür olaylar çok oluyor,bu açığa çıkanı,çevrede çoğu yer arazi,adam kessen kimsenin duyup görmiyeceği boş araziler ve bitmemiş yada viran boş evler,buda bu gibi olayların olmasına elveriyor,çocukları gençleri desen bütün gün sokakta.
  Cevapla
 • akıl 1 yıl önce Şikayet Et
  aman ha hukuki süreci takibi aksatmayın!
  Cevapla
 • bağlardan d b 1 yıl önce Şikayet Et
  bu irz dümanlarina idam şart sayin cuhurbaşnim lütfen idam cikartin bu zalimlere
  Cevapla
 • trabzonlu 61 1 yıl önce Şikayet Et
  once bu kizlarimizi dinin esaslarina gore bir ortun istismarda kalmaz tacizde kafinlarinda tacizi var
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Fenerbahçeli taraftar hakemi tehdit etti!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, restorasyonu 12 yıl süren Aydos Kalesi'ni açtı