Tekirdağlı iş adamı tutuklandı: Bakanlıktan "cinsel istismar" açıklaması

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, bir iş adamının 15 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ve söz konusu kişinin çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı haberine ilişkin, "Çocuğumuz bir kuruluşumuzda güvendedir. Çocuğumuzun psikolojisi ve rehabilitasyonuna yönelik mesleki çalışmalar devam etmektedir. " açıklamasında bulundu.

Tekirdağlı iş adamı tutuklandı: Bakanlıktan "cinsel istismar" açıklaması
Tekirdağlı iş adamı tutuklandı: Bakanlıktan "cinsel istismar" açıklaması
GİRİŞ 25.03.2021 14:37 GÜNCELLEME 25.03.2021 15:53
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Tekirdağ’da bir iş adamının 15 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ve söz konusu kişinin çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı haberlerine ilişkin bir açıklama yaptı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Tekirdağ’da bir iş insanının 15 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ve söz konusu kişinin çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı haberlerine ilişkin olarak aşağıdaki bilgilendirmenin yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur. Vakaya ilişkin alınan bilgiyle birlikte Tekirdağ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz, gerekli işlemleri tesis etmek üzere Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı ile temasa geçmiştir. Habere konu çocuğumuz bir kuruluşumuzda güvendedir. Çocuğumuzun psikolojisi ve rehabilitasyonuna yönelik mesleki çalışmalar devam etmektedir. Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz kanalıyla da hukuki sürecin takipçisi olduğumuzu kamuoyuna saygıyla duyururuz” denildi.

ANTALYA'DA ORTALIĞI KARIŞTIRAN TACİZ İDDİASI! 

KAYNAK: İHA
YAZDIR
YORUMLAR 4
 • zafer gülten 10 ay önce Şikayet Et
  Tekirdağ da bu tür olaylar çok oluyor,bu açığa çıkanı,çevrede çoğu yer arazi,adam kessen kimsenin duyup görmiyeceği boş araziler ve bitmemiş yada viran boş evler,buda bu gibi olayların olmasına elveriyor,çocukları gençleri desen bütün gün sokakta.
  Cevapla
 • akıl 10 ay önce Şikayet Et
  aman ha hukuki süreci takibi aksatmayın!
  Cevapla
 • bağlardan d b 10 ay önce Şikayet Et
  bu irz dümanlarina idam şart sayin cuhurbaşnim lütfen idam cikartin bu zalimlere
  Cevapla
 • trabzonlu 61 10 ay önce Şikayet Et
  once bu kizlarimizi dinin esaslarina gore bir ortun istismarda kalmaz tacizde kafinlarinda tacizi var
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Son dakika: Adalet Bakanlığı'nda görev değişimi: Yeni Adalet Bakanı Bekir Bozdağ
Faruk Aksoy'dan bomba iddia: İmamoğlu'na ayar mı çekildi?